Dr. Hulda Clark'ın Şifa Cihazı

Başlatan seron, 23 Şubat 2023, 23:18:51

seron

xzapper-foto.jpg.pagespeed.ic.2XOmUjFAqv.jpg

Bilim mi, sahtekarlık mı bilmiyorum ama bu olay dünya çapında bir kesim tarafından biliniyor. Hemen olayı açıklayayım.

Dr. Hulda Clark, bundan yıllar evvel, vücutta oluşan bütün hastalıkların bakterilerin oluşturduğu zararlı kimyasallar nedeniyle ortaya çıktığını söylüyor. Hemen ardından da bu bakterilerle savaşmak için bir cihaz ortaya koyuyor. Bu cihaz basit bir pals jeneratörüdür. Pals jeneratörü 30kHz pozitif ofset kare dalga üretmektedir. Bu kare dalga, iki adet bakır boruyu ellerle tutmak suretiyle vücuda zerkedilir. Ve güya insana şifa verir.

Ekran görüntüsü_2023-02-23_23-04-19.png

Ben şahsen bu tür şeylere inanmakta zorluk çekiyorum ama denemek isteyenler için devre şemasını ve baskı PDF'sini vereceğim. Zaten bu cihaz ürün olarak pazarlanıyor. Ancak böyle bir cihaz için para vermeye gerek yok, illa denemek isterseniz yapımı çok kolay. Kendiniz de yapabilirsiniz.

hulda klark.jpg

Ekran görüntüsü_2023-02-23_07-40-09.png

Ekran görüntüsü_2023-02-23_23-01-16.png

Denemek isterseniz baskı şemasını indiriniz.
HuldaClarkZapperGerber.7z

İyi çalışmalar.

Ekran görüntüsü_2023-02-23_23-22-21.png

Hira

Ben bunun bir benzerini yaptım kendime uyguladım ama bir faydasını gördüm mü görmedim mi bilmiyorum belirgin bir şey yok. Benim yaptığım sistem daha düşük frekans ta çalışıyordu 1 hz.  ile 20 hz. arası.

seron

Alıntı yapılan: Hira - 21 Kasım 2023, 19:39:26kendime uyguladım ama bir faydasını gördüm mü görmedim mi bilmiyorum belirgin bir şey yok.

Muhtemelen, galiba, çok yüksek ihtimalle bir faydasını görmediniz, görmüyorsunuz ve gelecekte de görmeyeceksiniz.

Vikipedia'dan Dr. Hulda Clark'ı araştırın. ;)

mustafaaxu

bende bakış açınızı değiştirecek bir tez atayım ortaya
bu alet bakterileri öldürek yada elektiriksel yüklü ortamdan kaçmalarını sağamak için tasaranmış
sanırım çok uzun süre kullanılırsa etkili olabilir 5 ay   ila   1 yıl gibi

mesea 250hz  150ma akımlı bir enerji bize herhangi bir zarar vermez  amaaa
Bir Tavuk için ???

kaynak; https://dergipark.org.tr/en/download/article-file/1473845
Elektrikle  sersemletmenin  diğer  bir  yöntemi  de  kanatlı
hayvanların  başına  elektriğin  doğrudan  uygulanmasıdır.  Bu
yöntem yaygın olarak kullanılmamakla birlikte, bazı işletmelerde
yedek yöntem olarak, rutin olarak kullanılan yöntemin yetersiz
kaldığı durumlarda ya da hasta ve zayıf hayvanların kesiminde
kullanılmaktadır. Yöntemde beyne ulaşan minimum elektrik
Sudaki elektrik frekansı 200-
400 Hz olduğunda etlik piliç akımı tavuklar için 240 mA, hindiler için 400 mA olmalı

Hira

Dr. Hulda yanılmıyor olabilir bütün biyolojik varlığımız mikro voltajlar üzerine kurulu sadece skala çok geniş hangi voltajın ve frekansın neye iyi yada kötü geldiğinin tespini yapmak zor ve meşakkatli olsa gerek.

Kim bilir belki de alternatif tıp dedikleri gerçekte böyle bir şeydir ve sadece elitlere hizmet veriyordur. Neticede sağlık sektörünün dünya geliri konusundaki önemini biliyoruz.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın