mobil otonom robot

Başlatan ertbar, 28 Ekim 2021, 14:34:58

ertbar

Merhaba arkadaşlar. Bir proje için, daha önce MOBİL OTONOM ROBOT yapmış veya yapabilecek olan 1 veya 2 kişi lazım.
Ayrıca etrafınızda varsa buradan da iletişim kurabiliriz.

Bu arada bu arayışım sırasında bu forumu/siteyi buldum ve içeriği de konu başlıkları gayet güzel göründü.
Güzel ve hayırlı projelerde birlik olmak niyeti ile selamlar herkese.

seron

Robot işi için buradan veya forumlardan destek bulamazsın hocam üniversitelerde meraklı elektonik okuyan geçlerden oluşan robot kulüpleri var onlarla temas kur vakit kaybetmeden en kısa zamanda böyle geliştirirsin.

Benim çevremde bırak robotla ilgileneni, parça satan bile yok taş devri mahallesinde yaşıyorum malzemelerimi dahi alamıyorum.

Vakit kaybetme diye yazdım en kısa yol üniversite kulüpleri.

Yusuf usta

Alıntı yapılan: seron - 28 Ekim 2021, 22:38:54Robot işi için buradan veya forumlardan destek bulamazsın hocam üniversitelerde meraklı elektonik okuyan geçlerden oluşan robot kulüpleri var onlarla temas kur vakit kaybetmeden en kısa zamanda böyle geliştirirsin.

Benim çevremde bırak robotla ilgileneni, parça satan bile yok taş devri mahallesinde yaşıyorum malzemelerimi dahi alamıyorum.

Vakit kaybetme diye yazdım en kısa yol üniversite kulüpleri.

önünü kemeseydin hemen adamın :)
o nasıl ilgileniyorsa başka birisi daha çıkardı meraklı, birlikte yapardılar, ben böyle bir başlığı zevkle izler, elektronik ve mekanik kısımlarında destek verirdim işim yoğun olmadıkça... Tabii sen şimdi dersin ki usta senin işin ne ara yoğun olmadı ki... eh sen de haklısın.
Mühendislik Diplomayla olmaz. İnsanı adam eden, bilgi değil görgüdür.

seron

:)
Abi ben bu foruma yanılmıyorsam 2013'de üye oldum. Hadi yanlış olsun 2014. Ömrüm çürüdü burda. Bu forumu tanımasam öyle yazmam.
Ayrıca, usta senin işin ne ara yoğun olmadı ki... ;D  Geçen gün aradım kapalıydı. Geçen dediğim 20 gün oldu herhalde, dedim kafa yapıyodur boşver rahatsız etmeyim.

Hattuşa

bende mobil ve mcu kod kısmında yardımcı olabilirim.
benim en iyi bildiğim, hiç bir şey bilmediğimdir

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın