ADS Mühendislik - ABB Elektrik Satış Bayi

Başlatan trmecityilmaz, 31 Mayıs 2021, 10:34:45

trmecityilmaz

ADS Mühendislik, 2000 yılından bu yana elektrik sektöründe lider tedarikçi olan ABB markasının lider bayisidir. Yakın zamanda e-ticaret platformuna geçiş yapacak olan ADS Mühendislik hakkında güncel haberleri takip etmenizi ve sosyal medya hesaplarından kampanyalara katılmanızı öneriyoruz. Biz hep birlikte büyük bir aileyiz!

Firma Adı: ADS MÜHENDİSLİK ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Şerif Ali Mah. Burhan Sok. No:5 Ümraniye / İstanbul

Telefon: 444 237 4

Web: www.adsmuhendislik.com.tr

Sektör: Elektrik - Otomasyon - Enerji Verimliliği - Mühendislik

Temsilcisi Olduğu Marka: ABB

Kuruluş Yılı: 2000

ADS Mühendislik - Hakkımızda

ADS Mühendislik, 2000 yılında kurulmuş olup son derece deneyimli organizasyonu ve küresel markaların partnerliği ile ürün teknik servis ve satış, anahtar teslim çözümler ve mühendislik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Kurulduğu tarihten bu yana müşterilerine çözüm odaklı yenilikçi fikirler kazandıran ADS Mühendislik, ülkemiz başta olmak üzere Avrupa, Asya ve Afrika'da endüstriyel elektrik ve otomasyon alanında 20 yılı aşkın tecrübesi ile sektöre değer katan yenilikçi bir firmadır.

Büyük bir bölümü mühendis ve teknikerden oluşan 100'e yakın çalışanı ve İstanbul merkez olmak üzere 5.000 metre kare kapalı, 2.500 metre kare açık alanıyla 3 ildeki yerleşkesiyle birlikte; hizmet sunduğu müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermekte ve yine oluşacak ihtiyaçlara göre kadrosunu genişletmektedir. Bu organizasyonuyla endüstriyel tesislerde ve bina komplekslerinde anahtar teslim elektrik ve otomasyon projeleri, pano proje ve imalatı, saha montajı, devreye alma işlemleri, sürücülü motor projeleri ve sürücü teknik servis hizmetlerinde müşterilerinin çözüm ortağı olmuştur.

ADS Mühendislik, gelişmiş müşteri ilişkileri, hızlı ürün teslimat hassasiyeti, problem çözme tecrübesi, güçlü stok yapısı ve gelişime odaklanmış çalışma ekibi ile birlikte Türkiye'nin elektrik ve otomasyon sektöründeki gelişimine ciddi katkılar sağlamaktadır. Başarının insana yapılan yatırım ile kazanılacağına inanan vizyon anlayışı ile yurt içi ve yurt dışında kâr amacı gütmeden birçok eğitim faaliyeti sürdürmektedir.

2000 yılında kuruluşuyla beraber çıkışını motor sürücüleri satış ve servisi hizmetiyle sürdüren ADS Mühendislik, 20 yıl boyunca bugün uzman olduğu her alandaki tecrübelerini uzun vadede yaşayarak olgunlaştırmıştır. Başladığı her işi sindirerek uzmanlığa, projelerdeki çözümlerini standartlara dönüştürerek bugün merkez Türkiye olmak üzere, tüm dünyada güvenilir bir çözüm ortağı haline gelmiştir. 20 yıl önceki müşterilerinin değişen ve gelişen taleplerine bugün de cevap vermekte olup her müşterisini partner olarak görerek yeni firmaları da bu ailenin bir parçası yapmak için çalışmaktadır.

20 yıllık tecrübesini hayatın tüm alanlarında müşterileriyle paylaşan ADS Mühendislik "çözüm ortağınızdır."

Hizmet Detayları

• ABB Ürünlerinin Satışı ve Teknik Servisi

• ABB Sürücülerin Teknik Servisi ve Garanti kapsamında tamiri ( ACS150, ACS310, ACS355, ACS550, ACS580, ACSH550, ACS800, ACS850, ACS880 serileri )

• ABB Soft Starter Teknik Servisi ve Garanti kapsamında tamiri ( PSR, PSE, PST, PSTX serileri )

• ABB Motor Satışı ( M2AA, M2BA, M3AA, M2BAX, M2JA, M3BP serileri )

• Yedek parça temini

• Servis ve Bakım anlaşmaları

• Mühendislik hizmetleri, yazılım ve proses geliştirme

• Proses devreye alma (otomasyon)

• Proses Entegratörlüğü

• Enerji verimliliği alanında AR-GE

• Pano imalatı ve montajı

• Eğitim ve dokümantasyon

PCBway Türkiye PCB Manufacturer PCB Assembly