Çocuklar Klavyeme Bir Bakın Hele

Başlatan seron, 10 Ocak 2021, 02:53:50

seron

Az evvel bir konuya yazarken Shift tuşunda bazı anor-mallıklar oldu. En son tuşu yerinden sökmek zorunda kaldım. Söker sökmez ne göreyim, tuş havuzunun içini göremiyorum? :o

[attach type=image]15063[/attach]

Ben bunu en son temizlediğimde sanırım askerden yeni geldiydim. Satın alınış tarihi 2007'nin sonları. temizlik tarihi ya 2009 ya da 2010. 

İçinde çekirdek kabuğu, antef fıstığı zarı, yer yer saç kepeği, halı tozu, süngerleşmiş oda tozu, saçlarını at kuyruğu yapmış bir delinin uzatmadan önce dökülmüş telleri, daha çözemediğim birçok madde mevcut. Az daha bekletseymişim sanırım yeni bir yaratık türü evrimleşebilirmiş...

[attach type=image]15065[/attach]

Eğer resimden anlamadıysanız ki çok normal, bunlar tuşlar. Yani bir zamanlar tuş idiler. Fabrika onları tuş olarak üretmişti. Şu an bakıp bir düşünebilirsiniz hakikaten bunlar ne? diye...

Golları sıvadım. Güya basit bir toz alma-silme-yerine geri takma operasyonu yapacaktım ama iş ister istemez uzadı. Bizim şu meşhur çamaşır suyu araya girdi, "bi beni de kullan be, hadi abi be" deyince dayanamadım.

[attach type=image]15067[/attach]

BİFOR:
[attach type=image]15069[/attach]

AFTIR:
[attach type=image]15071[/attach]

Yemin ediyorum tuşların yumuşaklığı bile değişti. Yumuşacık kadife gibi. Tıkıtıkıtıkı yazıyorum.

Evet arkadaşlar. Yeteri kadar mideniz bulandıysa burada bitiriyoruz. Demek ki neymiş? Temizlik önemli. Her sene mutlaka yıkanacaksın.

Adnancoskun

Alıntı yapılan: seron - 10 Ocak 2021, 02:53:50Az evvel bir konuya yazarken Shift tuşunda bazı anor-mallıklar oldu. En son tuşu yerinden sökmek zorunda kaldım. Söker sökmez ne göreyim, tuş havuzunun içini göremiyorum? :o

[attach type=image]15063[/attach]

Ben bunu en son temizlediğimde sanırım askerden yeni geldiydim. Satın alınış tarihi 2007'nin sonları. temizlik tarihi ya 2009 ya da 2010. 

İçinde çekirdek kabuğu, antef fıstığı zarı, yer yer saç kepeği, halı tozu, süngerleşmiş oda tozu, saçlarını at kuyruğu yapmış bir delinin uzatmadan önce dökülmüş telleri, daha çözemediğim birçok madde mevcut. Az daha bekletseymişim sanırım yeni bir yaratık türü evrimleşebilirmiş...

[attach type=image]15065[/attach]

Eğer resimden anlamadıysanız ki çok normal, bunlar tuşlar. Yani bir zamanlar tuş idiler. Fabrika onları tuş olarak üretmişti. Şu an bakıp bir düşünebilirsiniz hakikaten bunlar ne? diye...

Golları sıvadım. Güya basit bir toz alma-silme-yerine geri takma operasyonu yapacaktım ama iş ister istemez uzadı. Bizim şu meşhur çamaşır suyu araya girdi, "bi beni de kullan be, hadi abi be" deyince dayanamadım.

[attach type=image]15067[/attach]

BİFOR:
[attach type=image]15069[/attach]

AFTIR:
[attach type=image]15071[/attach]

Yemin ediyorum tuşların yumuşaklığı bile değişti. Yumuşacık kadife gibi. Tıkıtıkıtıkı yazıyorum.

Evet arkadaşlar. Yeteri kadar mideniz bulandıysa burada bitiriyoruz. Demek ki neymiş? Temizlik önemli. Her sene mutlaka yıkanacaksın.

"""" Hersene YIKANACAKSIN"""""
Bu güzeldi.....
Hersene banyo yapmak biraz sık olmaz mı?   :)

Doğduğumda ebe yıkamış, öldüğümde de hoca yıkar....
Arada bir iki kezde suya sabuna dokunursak...Ooooooo su kuşu olduk gitti...
Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin.

AX

Bir de hiçbir şey kendikendine olusmaz diyorlar...
Alin size klavyenin içinde halı oluşmuş...

seron

Alıntı yapılan: Adnancoskun - 10 Ocak 2021, 11:56:11"""" Hersene YIKANACAKSIN"""""
Bu güzeldi.....
Hersene banyo yapmak biraz sık olmaz mı?   :)

Sık olmaz. İnsan kokar her sene şart :)

Alıntı yapılan: AX - 10 Ocak 2021, 14:48:31Bir de hiçbir şey kendikendine olusmaz diyorlar...
Alin size klavyenin içinde halı oluşmuş...

ziyade

TA6ZK

seron

Eski model olmasına bakmayın. Günümüzde aldığınız hiçbir klavyeyi bu kadar uzun kullanamazsınız. Ticaret sistemi artık değişti. Bilişim ürünlerinin başına "Oyun" kelimesini yazdın mı, geçler güzel birşey sanıyor, kapış kapış alıyor. Oyun faresi, oyun klavyesi, oyun monitörü, oyun koltuğu oyuncu zıkkımı... Ama hepsi dökülüyor. Bu resimdeki klavye A4Tech firmasının multimedia klavyesidir. Alırsın ve evlatlarına bırakırsın. Şu anda yazarken ilk aldığım günün rahatlığını hissediyorum.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın