Termal Akım Korumalı USB çıkışlı 3 Lü Priz.

Başlatan ozgurece, 15 Mayıs 2020, 17:17:49

ozgurece

Değerli Forum arkadaşlarım Bim de satışa sunulmuş.  Ben de merak edip satın aldım.  Görüşleriniz nelerdir. ?
 Koruma sağlarmı  Arkadaşlar. ?
1024 x 768  çözünürlüklü detaylı resimler Arkadaşlar.

seron

Doğrusunu erbabı bilir ama u USB devresi bana hiç güven vermedi.

Toprak teli çok mu ince?

Gerçek bakır falan demişler ama prizlere giden bağlantılar hep tel. Bazı uyanık firmalar demir telin dışını bakır galvaniz yapıp bakır diye yutturuyormuş. Bir mıknatısı tellere yaklaştırdığında ak ..t le gara ..t ortaya çıkar.  :)

ozgurece

Sanıyorum Power Led i anahtar üzerinden 220.00 kΩ direnç ile 220AC ye bağlantı yapmışlar.  Toprak kablosu kalın görünüyor ama içindeki bakır burgu tel evet ince. USB Voltajı aşağıda test adaptörü ile normal görünüyor. Ama yüke bağlarsak kısa sürede pert olabilir. Olsun olsun en fazla 1A . :) İlk resimde çıkışta yük yok  , ikinci resimde Telefon şarj bağlantısında .
Akıllı Usb Tanıma .  :D

gevv

Şarj devresini görünce bu cihaza telefonumu bağlamazdım zaten usb gücü hakkında bir açıklamada yapmamışlar tek usb anca yeter üçlü abartı olmuş ucuz etin yahnisi hesabı

ozgurece

Değerli Forum arkadaşlarım Yorum ve öneri paylaşımınız için Çok Teşekkür ederim. Allah işlerinize kolaylık ve bol kazançlar versin inşallah. Sağolun, Varolun

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın