Weller 9200Uc Lehim Tabancası (Ekipmanlarını göndermediler.)Firma Bilgilendirme

Başlatan ozgurece, 11 Ocak 2019, 18:59:33

ozgurece

Değerli Forum arkadaşlarım iki gün önce bu aşağıda resmi görülen modeli hepsiburada sitesinden sipariş vermiştim. Bugün gelen üründe kutu arkasındaki ürün içeriğinde belirtilen ek havya uç ve ekipmanları yok. Sizce geri iade edilmeli mi ? Bu Extra ilave havya uç ve ekipmanının önemi Yokmu ? Bu şekilde kullanmayı kabul edelim mi ? Görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Yarın sizin önerilerinize göre Karar vereceğim. İade ve ya bu şekilde kullanılacak.
Siz Olsaydınız Ne Yapardınız. ?

Bakın bu resimde görülen ürünü sipariş vermiştim ama gördüğünüz gibi:(:( Siyah renk göndermişler. Hadi o sorun değil ama tüm extralar eksik.

Mr_YAMYAM

ozgurece

Mr_YAMYAM Hocam anlıyorum ama kullanma kılavuzunda o uçların nasıl kullanılacağı resimli gösterilmiş.

Ayrıca sargı lehim teli resmi de ver. Ben düşündüm ki bu resimdekiler Havya ile verilen Ekipmanlar

[IMG]https://resmim.net/f/KUiDFI.jpg[/img]

gokrtl

Ben linki açıp baktım. Herhangi bir ekstra taahhütleri yok. Kutu üzerinde de içinden çıkması gereken parçalar yazmıyorsa yamyam abinin dediği gibi opsiyoneldir. Geri gönderme bence...

Mr_YAMYAM

O havyaların kutuları 30 yıldır aynıdır.
Meşhur bir havyadır. Uçlar kutu içeriğinde değildir. Sadece standart tek uç bulunur.
Ancak farklı amaçlar için firma bu uçları da temin edip bu şekilde kullanabilirsiniz diye izah etmiş.
Sipariş anında tek bir uç hakkı vardır ve herhangi bir uç seçilebiliyordu eskiden.
Diğerleri ücreti mukabilinde satılıyordu.

ozgurece

Evet haklısınız Hocam ben kullanma kılavuzunu iyice incelemeden panikledim. (Satıcıyı arayıp Haşladım çok fena :o )
Mr_YAMYAM Hocamızın söylediği doğru bakın aşağıdaki tabloda kutu içerikleri var.
Benim Satın Aldığım 9200UC modeli. Konu ile ilgilenip yardımcı olan Tüm Forum arkadaşlarımıza Teşekkürler.

[IMG]https://resmim.net/f/HRr5iP.jpg[/img]

seron

Özgür içerik normal. Eskiden beri o şekilde gönderiliyor doğrudur.
EK BİLGİ:
Havya değil o :) Elektrikli dağlama makinesi ;)
Havya olarak da kullanabiliyorsun. Zaten havya nedir ki?
Güle güle kullan.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın