LA3161 hakkında bazı sorular

Başlatan Mustafa281, 08 Ağustos 2017, 18:27:30

Mustafa281

Özellikle senin bakmanı istiyorum @Mr_YAMYAM abi eski bir vcd tarzında bir cihazdan söküldü

Mr_YAMYAM

Mustafa281

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 08 Ağustos 2017, 18:29:18Baktım ve soruları cevapladım :D

Ya abi bu bir preampli  ;D buna modifikasyon yapıp mikrofona çeviremez miyiz farkindaysan fazlasıyla kutuplu kondansator kullanılmış bu iyi birsey değil dimi

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: Mustafa281 - 08 Ağustos 2017, 20:37:33Ya abi bu bir preampli  ;D buna modifikasyon yapıp mikrofona çeviremez miyiz farkindaysan fazlasıyla kutuplu kondansator kullanılmış bu iyi birsey değil dimi
Çeviremezsin.
O devre bir line pre amplisidir.
Çevirsen bile iyi bir ses elde edemezzsin.
Ucuz ve basit üretimlerde kalite aranmaz. O sebeple en ucuz malzemeler kullanılır.

Mustafa281

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 08 Ağustos 2017, 20:44:02Çeviremezsin.
O devre bir line pre amplisidir.
Çevirsen bile iyi bir ses elde edemezzsin.
Ucuz ve basit üretimlerde kalite aranmaz. O sebeple en ucuz malzemeler kullanılır.

Peki abi ne yapabiliriz bu devreyle

Mr_YAMYAM

Mustafa281

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 08 Ağustos 2017, 22:55:48Dinamik mikrofonu bağlayıp bi test et.

Direk bağlantı yapılabilir mi abi ve bir de mono mu baglayayim

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: Mustafa281 - 08 Ağustos 2017, 23:07:50Direk bağlantı yapılabilir mi abi ve bir de mono mu baglayayim
Dinamik mikrofon dedim. Direk bağlayacaksın tabii. Kondenser veya elektred mikrofon değil.
Zaten tek kanala bağlayabilirsin. O alet iki kanallı. Sol ve Sağ.
İki kanalı da kullanmak istersen iki tane mikrofon bağlarsın dadlı olur. Böylece stereo sistemlere tam giriş yapabilirsin.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın