Vumetre

Başlatan Orion69, 03 Ağustos 2017, 21:57:04

Orion69

Öncelikle herkeze çok selam Kabinlerimi ve anfimi yardımlarızla bitirdim şimdi estetik ve görsel açıdan vumetre yapmak istiyorum spektrum olur projesi olan arkadaşlar benimle paylaşırsa çok sevinirim :)  kalın sağlıcakla...

ozgurece

Alıntı yapılan: Orion69 - 03 Ağustos 2017, 21:57:04Öncelikle herkeze çok selam Kabinlerimi ve anfimi yardımlarızla bitirdim şimdi estetik ve görsel açıdan vumetre yapmak istiyorum spektrum olur projesi olan arkadaşlar benimle paylaşırsa çok sevinirim :)  kalın sağlıcakla...
Resimler nerede ? Anfi ? Kabinler ? . Hem detaylı resimler, ve tabiki youtube da video paylaşımı. Bekliyoruz.

Orion69

Orion69

Alıntı yapılan: ozgurece - 05 Ağustos 2017, 13:22:14Resimler nerede ? Anfi ? Kabinler ? . Hem detaylı resimler, ve tabiki youtube da video paylaşımı. Bekliyoruz.
:( Sayın ozgurece bu ne sabırsızlık henüz kabinler boyanmadı,anfi kapanmadı,yarım yamalak işin resim ve videosunu istiyorsunuz olmadı hele youtube olmadı ben oraya ne resim nede video yüklerim sebebi kısaca milyonlarca densiz asalak var küfürmü ettireyim kendime oraya hiç bir şey paylaşmam ben 50 yaşında bir adamım işim olmaz, burada çok saygı değer bir çok usta arkadaşlar var zamanı gelince video ve resimlerimi burada paylaşacağım sevgiler saygılar....

cevat1

Alıntı yapılan: Orion69 - 05 Ağustos 2017, 20:07:48@cevat1 3.video dehşet bir şey bayıldım fakat sıkar öyle bir vumetre yapımı aşmış.... :)

3.cü videonun dosyaları var. Hazırlamak isterseniz, dosyaları paylaşırım.

Orion69

gönder gelsin ustam birde fikrinizi ayayım devreleri pelixglass bu materyal e monte edeyim diyorum araştırmadım ne kadar ısıya dayanır bilmiyorum fakat şeffaf olması çok ilgimi çekiyor estetik de duruyor

Orion69

ilk video sanırım benim devreleri kuracağım materyal bunu kastettim dremel 3000 var onunla keser biçerim onunla şekillendirmek kolay olur diye düşündüm...

Orion69

Devreler derken  ses sistemimi ne kadar devre yaptıysam hepsini pelixglass a monte edeceyim ısı sorun olurmu? deneyen varmı?bunu bilmek istedim Teşekkürler...

ozgurece

Alıntı yapılan: Orion69 - 05 Ağustos 2017, 20:18:37:( Sayın ozgurece bu ne sabırsızlık henüz kabinler boyanmadı,anfi kapanmadı,yarım yamalak işin resim ve videosunu istiyorsunuz olmadı hele youtube olmadı ben oraya ne resim nede video yüklerim sebebi kısaca milyonlarca densiz asalak var küfürmü ettireyim kendime oraya hiç bir şey paylaşmam ben 50 yaşında bir adamım işim olmaz, burada çok saygı değer bir çok usta arkadaşlar var zamanı gelince video ve resimlerimi burada paylaşacağım sevgiler saygılar....
Forum arkadaşım Sakin Olun  :o  Paniğe gerek YOK. Sanıyorum sizin youtube da kötü tecrübeleriniz olmuş.
-Sayfanızda yüklediğiniz Video yu Yoruma kapatırsanız hiç kimse hiç bir şey yazamaz . (Bir şey daha öğrendiniz. ;)
Biz  Video paylaşımınızdan vazgeçelim.  :))
Forumdaki Profesyonel ve Amatör arkadaşlarımız konu paylaşımlarını yaptıkları montaj aşamaları ile paylaşırlar.
(Kapağı Açık, Kapalı, Boyalı Boyasız ,FARKETMEZ)
Ama tabiki siz isterseniz montaj ve Test aşaması tamamlandıktan sonra Paylaşım yapabilirsiniz. Kolay gelsin.
Saygılar.

Orion69

Sayın ozgurce :-[ Sağolun maksadım sizi kırmak değil yoruma kapatmak la bu işin ne kıymeti kalır

cevat1

Alıntı yapılan: Orion69 - 05 Ağustos 2017, 20:46:28gönder gelsin ustam birde fikrinizi ayayım devreleri pelixglass bu materyal e monte edeyim diyorum araştırmadım ne kadar ısıya dayanır bilmiyorum fakat şeffaf olması çok ilgimi çekiyor estetik de duruyor

https://320volt.com/audio-spectrum-analyzer-10-kanal-400-led-32hz-16khz/
https://320volt.com/wp-content/list/21049.zip

Orion69

Alıntı yapılan: Orion69 - 05 Ağustos 2017, 22:12:27
Bak yukarıdaki ustalar  iyi örnekler vermiş

Orion69

:-[ Hararetli tartışmadan dolayı tüm forum arkadaşlarımdan özür dilerim :(

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın