Ana içeriğe git
elektronikprojeler
Konu: 2 Eksenli Güneş Takip Sistemi (4134 Kez okunmuş)

Ynt: 2 Eksenli Güneş Takip Sistemi

Yanıt #50
pcb dosyası şu an bulmam zor. yapanlar sağolsun hiçbiri koymamış konuya. işini bitiren gitmiş :)
ama sen pcb dosyanı koy bakalım hata varsa düzeltelim -ki mutlaka gözünden kaçan bir hata vardır. bu devre oldukça basit zaten.

ayrıca açı voltaj bildirimi başlığını bul da oradan ekle ki biz de aramayalım şemasını ve sairesini. oradan bakalım hemen.
https://drive.google.com/drive/folders/1Dvl5tACrtr3zK50GcT-MEcG9IYbGH4_X?usp=sharing
hocam öbür konuya da ekledim.Bu devrede ekstra olarak kendim lcdnin ışığı için besleme verdim.bir de voltaj ölçer için pot yeri de çizilmiş onun yanlış olduğunu biliyorum düzelttim sonradan.

Yanıt #51
o da var. yazılımı vs her şeyi hazır. bir ara unutmazsam yüklerim. unutursam özel mesajla bildirin.
merhabalar bu yıl benimde projem güneş takip sistemi de elinizde olan devre şemasını atmanız mümkün mü ?

Yanıt #52
merhabalar bu yıl benimde projem güneş takip sistemi de elinizde olan devre şemasını atmanız mümkün mü ?
1. sayfaya dön. Oradan birkaç ileti aşağıda rar dosyası paylaşılmış o olması lazım.
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Yanıt #53
konu içerisinde gereken tüm dosyalar ve ilgili yazılıma atıfta bulunan link mevcuttur. lütfen iyi inceleyin.
kolay gelsin.
Mühendislik Diplomayla olmaz. İnsanı adam eden, bilgi değil görgüdür.