KUBUNTU KDE (Windows işletim sistemlerine alışkın olan arkadaşlar. içindir)

Başlatan Mr_YAMYAM, 13 Kasım 2015, 03:00:25

Mr_YAMYAM

http://www.kubuntu.org/getkubuntu/
Çoğu arkadaşımız windows alışkanlıklarından dolayı linux sistemlere soğuk bakmaktadırlar.
Görselliği ve uygulamaları ile hiç yabancılık çekmeyeceğiniz KDE masaüstü yapısıyla KUBUNTU sürümünü test etmenizi öneriyorum.

seron

Arkadaşlar beğenmişler ama niye beğenmişler?  :)

"Feature Tour" sekmesinde görsellere baktım. Oldukça hoş bir arayüzü var. Ancak şu anda NANE 17.2 kullanıyorum ve gayet stabil olduğunu gördüm. Dün de Manjaro Kde indirdim test için daha o bekliyor sırada. Uygun bir zamanda fırsat bulursam indirip dener, buradan yorum yazarım.

plazma

Elektronik tarafında deb paketli dağıtım daha uygun, bazı spesifik uygulamlar diğer dağıtımlarda yok yada olmuyor.
An utter, total failure. | There 's no place like ~ | There are 10 types of people in the world : Those who understand binary, and those who don't.

seron

Alıntı yapılan: plazma - 14 Ocak 2016, 00:54:01Elektronik tarafında deb paketli dağıtım daha uygun, bazı spesifik uygulamlar diğer dağıtımlarda yok yada olmuyor.
Hoşgeldin :)
Evet, Debian tabanlı sürümleri bu nedenle daha çok tercih ediyoruz ama Manjaro tarafı da çok övülüyor. Biz acemi kaldığımızdan, arayüz tabanlı - elle ayarlanabilen sürümleri tercih ediyoruz.

ubuntu ve türevlerinin yazılım merkezleri elektronik yazılımarı barındırabildiği gibi wine üzerinden proteus yazılımını da kullanabiliyoruz.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın