stm32f407 linux kurma

Başlatan sayangku, 12 Temmuz 2015, 21:20:33

sayangku

sa arkadaşlar meraktan soruyorum yapacagımdan degil ben yeni stm32f407 kiti ile ugrasmaya basladım pic ve arduino iyi
projeler yaptım kendimce şimdi ise arm geçim dedim bakalım napabilcaz onda ama aklıma bir soru takıldı arastirma firsati da
çok bulamadım bilen arkadaş varsa bu konuda ufak bir bilgi verirse arastirmalarım kolaylaşır zaman kaybıda azalır böylece
oluru olmazı anlarım şimdi bu işin oluru varsa bn stm32f407 gibi bir işlemciye linux yüklemek istiyorum bunu yapabilirmiyim
birde en önemli kilit soru ise şu ram olarak hangi çipi kullanmam gerek ve ram'e de bir program yazmalımıyım ve yazarsam
nasıl bir algoritma olusturmalı ve stm23f407 bunu baglamaliyim ram ise 512 mb bir işlemci olsa yeter aranizda tecrübeli arkadaslar varsa bizi aydinlatirsa sevinirim hiç birsey yapamasak genel kültür olarak ögreniriz bilen arkadaşlar sayesinde

''Paranın Başkaları İçin Taşıdığı anlam,
  benim için  birşey ifade etmiyor ''
                                                   Nikola Tesla

seron

aboooooovvv!... kafamda çılgın sorular.... Allah yardmcın olsun zor o dediklerin. mümkün ise de zor...

stk4221

bu @sayangku ya da imreniyorum maşallah allah bilgisini açık etsin 
vatan kanla alınır ter ve göz yaşı ile korunur

sayangku

Nikola Tesla

sayangku

Nikola Tesla

seron

ilk iki video aynı. üç adet prototip ile sanırım ev otomasyonu ile ilgili çalışmalar yapılıyor. adına "gömülü-korteks M-7" diyorlar.
diğer videolar da gayet ilginç olmuş ama bu materyaller ülkemizde bulunabilir mi, bilmiyoruz.

sayangku

seron ustam bende daha kiti almadım işten fırsat buldukça bakıyorum işallah birşeyler başarabilirsem atıyorum
led yak röle çalıştır yada oyun yükle felan bunları becerebilirsem burda paylaşıcam ondan sonrası zaten Allah kerim
                                                   Nikola Tesla

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın