Merkezi Kilit Arızası

Başlatan erg123, 23 Nisan 2015, 23:15:36

erg123

Arabamın sonradan takma merkezi kilidi arızalı 2 3 aydır böyle arızası kapıyı kapatıyorsun kumandayla belli bir zaman sonra kendi kendine açılıyor bir değil iki değil şu merkezi kilitten anlayan arkadaşlar el atarsa sevinirim bunun neyi var nerededir

stk4221

tam tersi olamsı lazım degilmi  kapı yanlışlıkla açılırsa belli bir süre sonra tekrar otomatik kapanması lazım degilmi 
vatan kanla alınır ter ve göz yaşı ile korunur

erg123

Bilmiyorum ama ustam tek bildigim kapiyi kitliyorum geliyorum eve ertesi gun bir yere gidecem bir bakiyorum kapi acik  yani acildigi gibi geri kapanmiyor

stk4221

alıcı deresinde   birden fazla role var elbet bir tanesi kilitleri açıp kapatıyordur.  alıcıda bir sıkıntı varmı

erg123

Alici nerde bilmiyorum kabi nasil onuda bilmiyorum bilsem valla sokup bakicam

stk4221

erg123

Tamam ustam bir bakarim motor kisminda yok  sadece ap acik beyin var insan motor beynini saklar kapi icinde dusundum ama kapi dosemesini sokmek baya zor  biri tavanda dedi  yok artik tavan mi dedim bir sorayim dedim sizlere ya bu birakma alici arizasindan mi yapar kesin

stk4221

erg123

Kumandayi kontrol ettim dugemeye bastigin anda ki pilin voltaji ndan tutunda  tuslarin saglamligina kadar ben en iyisi hava iyi oldugunda bir bakarim ustam

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın