Üyelik verilmeyen Elektronik Sayfasının Gizemi

Başlatan birgitay, 09 Nisan 2015, 13:35:56

birgitay

http://www.elektrotekno.com/about47961.html '' Yıllardır bu sayfaya , hiç kimse tarafından referans verilmediğinden üye olamadım. Nedir buranın gizemi  ? Sorayım dedim. Üye olan varmıdır aranızda ?

seron

birgitay verdiğin linke baktım. evet, üye girişine girince yeni üye linki bulunmamakta. site belli başlı nedenler nedeniyle üye girişini durdurmuş olabilir. bir ara 1aylığına burası da yapmıştı. ama yıllardır dediğinize göre kurumlaşmış galiba. kanka olmuş bunlar dışarıdan adam almıyorlar ;D

birgitay

Aynen öyle çok eskidir. Senelerdir bilirim. Ama gizemi ne yani ? Sanki kendi aralarında Entegre İmal mi ediyorlar nedir yani ? :D

seron

serkan_48

Firma maili ile kayıt alıyorlarmış kaç kez çalıştığım firma mail adresinden mesaj attım yok.. Vardır bi bildikleri bende diyorum ki orası onların olsun ben burda daha mutluyum. Aradığım bilgi mi ulaşıyorum :D :D

birgitay

Serkan bravo. Buranın kıymetini bilelim yeter. Usta'alara değer verip saygı duymak lazım. Ancak onlarında kalkınması için yaptıklarını takip etmek vede sanatın yürümesi için alışverişte yapmak önemli.

pwm.c

o siteyi yıllardır tanırım. üye olmanızı hiç tavsiye etmem.
neden kimse referans olmuyor sorusunun 2 yanıtı var. 1.si referans olmak için birisi puanından feda etmeli. çünkü o sitede herşey puanla. aynı para harcar gibi dosya indirme ve yükleme puan demek.
2. neden ise size referans olan kişi sizden sorumlu oluyor. eğer bir hata yaparsanız referansınızda aynı uyarıyı alıyor ve 3 uyarı demek banlanma demektir.
kayıt olurken özel mail istemesinin nedeni malum. birkere yasakladığı üyeyi birdaha görmek istemiyorlar. orada üye yasaklamak için elinden geleni yapıyor.
son duyumlarıma göre admin artık pek uğramıyormuş. üye alımları o yüzden azalmış. bilmiyorum artık. eğer o kişiye ulaşırsanız üye olmak için proje verin sizi kabul edebilir.
aynı ödev siteleri gibi olmuş. proje ver proje al. bilgi paylaşımı sıfıra yakın.
eğer gerçekten proje isteyen varsa 320volt.com tüm Türkiye'ye yeter.
_/\/\/\_ -[ı- -ı>|- -|ı|ı|ı- -ı< -||- -l[]l-

birgitay

Offf hiç gerek yok. İyiki referans göndermemişler bize vebal altında kalmamışız :D 

memokan

Firma ve Üniversite maillerini de kabul etmediler bence site yetkilisi maillere bile bakmıyor

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın