LG televizyon almayı düşünüyorum

Başlatan murat11h1, 09 Mart 2015, 23:02:49

murat11h1

Saygıya değer arkadaşlar elektronik üstadları olarak sizlere danışmadan olmaz dedim. Düşündün taşındım yalan yok birazda kaşındım LG 49UB830V almayı düşüyorum. LG  televizyonlarıda akrabalardan gördüğüm kadarıyla beğendim.Sadece forumlarda kanal geçişlerinin yavaş oluduğu söyleniyor. Sizler ne dersiniz. Valla vestel mestel dimeyinde filibisleride açıkçası çok beğenmedim Semsanglarda pahalı...    ???

serkan_48

Bende de LG 42LM640s var. İlk başta geçişler çok ağır geliyordu insanoğlu alışıyor. Bu geçiş hızları normal. Diğer türlü harici uydu cihazı kullanman lazım. Harici HD uydu alıcılarından kullanmadım geçiş hızları nasıl bir kıyaslamak lazım.

Ama memnun kalacağını söyleyebilirim.

memleket

Ali işlemcili uydu alıcılarının kanal geçişleri biraz yavaş. Bu konuda gördüklerim içerisinde Next Machina 3D nin hızı bayağı iyi...

erg123

Ustam 4k tv istiyorsun gelecege donuk 2600tl alinabilecek en iyi tv zaten ucuza lg samsung philips alirsin ama philips eski kalite yok samsung da lg de kore aralarinda bazi ozellik disinda pek fark yok takilma kanal gecislerinde var ama bu modelde miydi  hatirlayamadim zaten 4k yayin geliyor trt hd cekmeye basladi  harici cihaz alsan hd iyi birsey 100 tl civari birde ufaklari tavsiye etmem adaptoru disarda kumanda gittimi bir kanal da kaliyor kutu oldumu nereye koyucan oda var
[mergedate]1425937711[/mergedate]
Machina 3d 400kusur  cihaz hic gerek yok ustam cogu cihaz hd ve ozellikli oldugundan yavas islemcisi yetisemiyor ben atlanta hiremco next baff goldmaster in hd lerine elimi surdum hemen hemen hepsi acilisda kaybediyor gec aciliyor kanal gecisleri de yavas

memleket

Bende samsung var. Dahili uydu alıcılı. Diyebilirim mi çoğu harici cihaza göre kanal geçişleri gayet iyi...

Mr_YAMYAM

Bende LG 42-660S var.
Dahili uymadı alıcısı ile 40 civarı HD kanal gösteriyor.
En önemlisi ise PIXEL UPSCALLING özelliğinden dolayı SD yayınları neredeyse HD gibi göstermesi.
Kanal geçişleri milisaniyeler seviyesinde olmasa da çok yavaş sayılmaz. De ki en fazla yarım saniye. Rahatsız etmiyor.

murat11h1

Geçenlerde Sony dediler son edindiğim bilgiye göre sony televizyonda batacakmış. Yok  4 rengi varmış yok bravia engine falan filan. Yahu jpg resmi göstermeyen altyazı desteğinde türkçe karakter desteklememe ne... Yok önemli olan panelmiş falan filan. Yav 49 inch televizyona sırf panelden dolayı 5 binlira verilir mi? Bana diyolar o paneli seyrettin mi yahu altın olsa kime ne yanlış mıyım? 5binli ra 15 bin lira ne demek ya o fiyata araba var!

stk4221

yerli olsun çamurdan olsun  3 senedir sobanın 1 metre yanında  kullandıgım  vestel 40 inç led  tv  bu zamana kadar bir sıkıntı çıkarmadı 400 hz kanal geçişleri güzel  tek sıkıntı tarayıcı arayüzü olmaması  bir de benim aldıgım model de  panelinde koruyucu cam  yok  ufak bir  darbede ben gidiyorum diyecek  ama olsun en azından ülkemde  üretiliyor
vatan kanla alınır ter ve göz yaşı ile korunur

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın