neon led kablo

Başlatan Tristor, 25 Kasım 2014, 11:27:28

Tristor

herkese merhabalar.benim size iki sorum olacak.1.neon led kablo  kaç volt ile çalisir.önündeki inverter kac volta disuruyo 12 voltu.2.bu neon ledve inverterden nerden temin edebilirim.yardimci olursaniz sevinirim.internetten bayagi arastirdim biraz fiyatlari yuksek.metresi kac paradir.
not:ince bulursam arac icine kullanacam kalin bulursam arac stoplarina

stk4221

sizin dediğiniz led ''kablo''nun  bir resimi varmı ?
vatan kanla alınır ter ve göz yaşı ile korunur

Tristor

suan elimde resim yok.internette neon dediginiz zaman cikiyor.

stk4221

valla sisteme fransız kaldım ilk defa görüyorum mantıgını çözemedim çalışma prensibi nasıl bilmiyorum  zamanında bir arkadaş serum hortumunun içine kalemlerden çıkardıgı fosforu sulandırarak  nakletmişti ve iki başına  5 mm led takarak  neon lamba görüntüsü  vermişti güzel bir çalışma olmuştu  ama bunun mantıgı nedir bilmiyorum ögrenmek lazım

Tristor

aynen dediginizden.serum hortumuna benziyor serumun capinda tabi buyuk olanlarida var.sulandirma isini nasil yapti arkadas merak ettim valla

stk4221

kaynatılmış su ile  fosforu çıkardı

[mergedate]1416926408[/mergedate]
suyu kaynatıp kalemin fosforunu içine attıyorsun kaynar suda çözülüyor. güzel olursa  direk fosfor  alınıp da yapılabilir

Tristor

abraham

.

Tristor

tesekkur ederim hocam yardimci olmaya calismissiniz.ama kizmaniza gerek yok.bu sitenin amaci ne.insanlar birbirleriyle bilgi alis verisi yapsin.bilmeyen bilenlerden birseyler ögrensin.sitede yeniyim boyle birseyle karsilastigim icinde cok uzuldum.kimse senden zorla yardimci olmani istemedi.m yinede tesekkur ederi.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın