YAMYAM'ların SOHBET bölgesi

Başlatan Mr_YAMYAM, 19 Mayıs 2014, 23:34:01

Mr_YAMYAM

Ehü ehü.
Okingurt duvara tosladı. Ben de yardıma gittim :D

okinkurt

Yamyam abey ile asvaltı aglattık yine bu arada kendiside bir duvara yapısmıstır sahitlerim var :D :D

Ahada fortolar :D fotolara yeni sekmede aç diyerek bakınız yoksa cok ufak kalıyorlar iyi geceler.

Mr_YAMYAM

Yanlız birşey dikkatimi çekti.
Okinin ekran alıntılarında şoförlerler bir HEDİYE PAKETİ gibi duruyorlar. ;D
Benim ekran alıntımda ise az da olsa adama benziyorlar ;)
Bu meseleyi ilerde bir tartışma konusu olarak açabiliriz.

YunusGür

Oyunu ben de indirmeye başladım. Üçlü oynarız dimi :D

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: YunusGür - 24 Mayıs 2014, 14:46:08Oyunu ben de indirmeye başladım. Üçlü oynarız dimi :D
Çeviririz çeviririz. :D
Zaten bize eleman lazım. Ne kadar çok olursak o kadar iyi olur.
Hakan direksiyon almış. Onu da çağırmak lazım.

NeverBackDown

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 24 Mayıs 2014, 15:25:53Çeviririz çeviririz. :D
Zaten bize eleman lazım. Ne kadar çok olursak o kadar iyi olur.
Hakan direksiyon almış. Onu da çağırmak lazım.

Bu kadar eski ve grafik bakımından kötü bi oyunu neden oynuyoruz abi ? NFS Most Wanted , Underground 2 , vb. vb. bir sürü güzel NFS oyunu varken neden bu oyun ? Sadece meraktan soruyorum.
Core i5 3570k // Msi ZH77A-G43 Intel H77 // 8GB RipjawsX CL9 1600MHz Ram // ZOTAC GTX 660 // 1TB WD 7200RPM 64MB HDD // T.TakeContac 30 İşlemci Soğutucusu // Haf 912 Plus GX 80PLUS 750W

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: NeverBackDown - 24 Mayıs 2014, 15:44:21Bu kadar eski ve grafik bakımından kötü bi oyunu neden oynuyoruz abi ? NFS Most Wanted , Underground 2 , vb. vb. bir sürü güzel NFS oyunu varken neden bu oyun ? Sadece meraktan soruyorum.
Bana bak NEWER:
Seni bi yerim pastırma bilem yaparım haa ;D
Okingurt bile yazışmalar esnasında demiş ki aa harbi grafikler çok iyi imiş.
Okin bile grafikleri beğendiğine göre bence sen de hemen bu oyunu kur ve ecik mıncıkla.
Bakalım hanki oyunun grafikleri gözelmiş.

okinkurt

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 24 Mayıs 2014, 05:00:32Yanlız birşey dikkatimi çekti.
Okinin ekran alıntılarında şoförlerler bir HEDİYE PAKETİ gibi duruyorlar. ;D
Benim ekran alıntımda ise az da olsa adama benziyorlar ;)
Bu meseleyi ilerde bir tartışma konusu olarak açabiliriz.

Grafik detaylarını low da unutmusum abi ondan öle zatne mapın bi bölümü yok oluyodu yarısırken mesafe uzaklıgı felan tırt imiş düzelttim :D

seron

@mr_yamyam abi bu ayarı kapatamam, bu sefer de uyku modumu kullanamıyorum. cigabayt anakartlar lanet olsun ki kapalıyken de fareye ve usblere elektrik veriyor. bu durumda farenin milimikronluk hareketi bilgisayarı açıyor. asusta yoktu böyle birşey. cigabaytta moda bu.
@okinkurt, adamım az önce maxthon diye bir tarayıcı keşfettim (ne kadar cahalım). şu an onula yazıyorum. vallahi bildiğin bir canavar! kullanırken bayağı bir hissettiriyor. tabi ben sizin gibi pink hızlarından ondan bundan derinlemesine anlamıyorum. bir tek idmanı kullanıyorum, msconfigi configüre edebiliyorum o kadar. ama bu tarayıcı firefoxtan daha iyi gibi geldi...

NeverBackDown

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 24 Mayıs 2014, 16:17:43Bana bak NEWER:
Seni bi yerim pastırma bilem yaparım haa ;D
Okingurt bile yazışmalar esnasında demiş ki aa harbi grafikler çok iyi imiş.
Okin bile grafikleri beğendiğine göre bence sen de hemen bu oyunu kur ve ecik mıncıkla.
Bakalım hanki oyunun grafikleri gözelmiş.

Abi link atabilir misin ? Çünkü sürüm sizle farklı olunca sıkıntı çıkıyor. Burdakini indireyim mi abi ?
http://kickass.to/need-for-speed-porsche-unleashed-2000-pc-gamer-nfs-t7653940.html
Core i5 3570k // Msi ZH77A-G43 Intel H77 // 8GB RipjawsX CL9 1600MHz Ram // ZOTAC GTX 660 // 1TB WD 7200RPM 64MB HDD // T.TakeContac 30 İşlemci Soğutucusu // Haf 912 Plus GX 80PLUS 750W

Mr_YAMYAM

Linki bende yok.
Ama Okin'de olması lazım. Ben 2 sene önce indirmiş olduğum için hatırlamıyorum.
Ahmet Turan org bilmem ne idi sanırsam.

YunusGür

Alıntı yapılan: NeverBackDown - 24 Mayıs 2014, 16:48:49Abi link atabilir misin ? Çünkü sürüm sizle farklı olunca sıkıntı çıkıyor. Burdakini indireyim mi abi ?
http://kickass.to/need-for-speed-porsche-unleashed-2000-pc-gamer-nfs-t7653940.html

Ben de bunu indirdim. Ne tür sorun olabilir ki. Oyun aynı zaten.

Mr_YAMYAM

Bune yahu.
Linkler full virüs böcüğü dolu >:(

Bence bu tür indirmelerde çok dikkatli olmalısınız.

YunusGür

Yamyam abi laptoptaki recovery bölümünü silsem ne olur ?

Driver kurma konusunda hiçbir sıkıntı olmaz, onları hallederim ama başka türden driverlarda bulunur mu recovery bölümünde? Yani demek istediğim sildikten sonra kendim format atıp driverleri kurduğumda daha iyi performans alır mıyım ?

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: YunusGür - 24 Mayıs 2014, 18:45:26Yamyam abi laptoptaki recovery bölümünü silsem ne olur ?
Gayet iyi olur ;D :) :-X 8)
Bir daha recoveri yapamayacağın gibi gerekli olursa 60 gayme servis ücreti bayılırsın ;D

YunusGür

Üreticinin verdiği önemli sürücüler bulunmuyorsa eğer sileceğim. Yani bahsettiğim üründe beraber gelen programlar değil.  O konuda bir bilgin var mı ?

Mr_YAMYAM

SİLME..!!
Böyük sözü dinle SİLME.
Eğer illa ki mıncıklamak istiyorsan al aynı marka yeni bir HDD tak leptop'una istediğin gibi mıncıkla.
Eğer sistem ilk fabrika recovery meteryalleri (DVD vbg.) elinde var ise silmenda sakınca yoktur.

YunusGür

Laptopu aldığımda demiştim. Şuanda firmaların hiçbiri DVD vermiyor. Hard diske recovery bölümü oluşturuyorlar. Senin bütün driverların, üreticinin verdiği yardımcı programlar ve Windows'un bile bunun içinde geliyor.

Windows 8 sürücüleri otomatik ve en güncelini kuruyor diyeceğim ama yine bana kızacaksın :D

Recovery bölümündeki sürücüler artık eskidi ve her formattan sonra yeniden güncelleştirmekle uğraşıyorum. O yüzden sileyim mi diye sormuştum.

2 TB harici hard disk almıştım ona yedekleyeyim öyleyse.

Mr_YAMYAM

Mesajını alıntılıyorum ve saklıyorum.
Birkaç ay sonra yandım ölüyom imdat diye gelirsen bu alıntıyı kafana atacaam ;D

Alıntı yapılan: YunusGür - 24 Mayıs 2014, 19:24:23Laptopu aldığımda demiştim. Şuanda firmaların hiçbiri DVD vermiyor. Hard diske recovery bölümü oluşturuyorlar. Senin bütün driverların, üreticinin verdiği yardımcı programlar ve Windows'un bile bunun içinde geliyor.

Windows 8 sürücüleri otomatik ve en güncelini kuruyor diyeceğim ama yine bana kızacaksın :D

Recovery bölümündeki sürücüler artık eskidi ve her formattan sonra yeniden güncelleştirmekle uğraşıyorum. O yüzden sileyim mi diye sormuştum.

2 TB harici hard disk almıştım ona yedekleyeyim öyleyse.

YunusGür

Tamam o zaman bölüm aynen kalsın. Ben de kendim o bölüme dokunmadan formatı atarım.

okinkurt

Alıntı yapılan: seron - 24 Mayıs 2014, 16:40:54@mr_yamyam abi bu ayarı kapatamam, bu sefer de uyku modumu kullanamıyorum. cigabayt anakartlar lanet olsun ki kapalıyken de fareye ve usblere elektrik veriyor. bu durumda farenin milimikronluk hareketi bilgisayarı açıyor. asusta yoktu böyle birşey. cigabaytta moda bu.
@okinkurt, adamım az önce maxthon diye bir tarayıcı keşfettim (ne kadar cahalım). şu an onula yazıyorum. vallahi bildiğin bir canavar! kullanırken bayağı bir hissettiriyor. tabi ben sizin gibi pink hızlarından ondan bundan derinlemesine anlamıyorum. bir tek idmanı kullanıyorum, msconfigi configüre edebiliyorum o kadar. ama bu tarayıcı firefoxtan daha iyi gibi geldi...

Bi arkadaşın tavsiyesi üzerine denemiştim o tarayıcıyı baya başarılı gercekten .

Mr_YAMYAM

Alıntı YapLaptopu aldığımda demiştim. Şuanda firmaların hiçbiri DVD vermiyor. Hard diske recovery bölümü oluşturuyorlar. Senin bütün driverların, üreticinin verdiği yardımcı programlar ve Windows'un bile bunun içinde geliyor.
Bu olay şuna benziyor.
Efendim son model bir araba alıyoruz.
Ama gereklimidir gereksizmidir bilmiyorum ama ANAHTARI verilmiyor.
Alıcı satıcıya soruyor anahtarı nerde?
Satıcı pişkinle yanıt veriyor.
Hiçbir firma vermiyor aabi ;D

Merak etme firmaların vermediği o kurtarma meteryallerini teknik servislerde sıklıkla görmekteyim. Sana vermiyor ama teknik servislere veriyor nedense ;D

Bana öyle söyleyen bir satıcıya;
Firma anahtarı eksik bir araba satıyorsa ben o arabayı almam kardeşim Diyerek oradan uzaklaşırım.
Benim yasal hakkım olan bir parça verilmeyecekse ve daha sonra bu parçaya ihtiyacım olacaksa, ihtiyacım olduğu anda yeni bir ücret talep edilecekse bu durum ALENİ KAZIKLAMA deyimine girmektedir.

YunusGür

Abi o zaman benim suçum ne ki :D
[mergedate]1400950402[/mergedate]
Birde DVD'ye de kopyalamanmıyor. O olsa çoktan yedeklemiştim.

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: YunusGür - 24 Mayıs 2014, 19:53:22Abi o zaman benim suçum ne ki :D
Senin suçun BİLİNÇLİ OLMAMANDIR
Eğer daha önceki yazılarıma dikkat etmiş olsaydın çoğu forumda bunları yazmıştım.

Kardeşim. Bir PC ye sadece donanımları için para vermiyorsun. Bu donanımları çalıştırmak için yasal telif hakkı gerektiren bir sürü yazılım da bulunmaktadır. Senin ödemiş olduğun ücret içerisinde bu yazılımların da ücreti bulunmaktadır. Öyle ya da böyle bu yazılımları kaybettiğinde yasal olarak satın almış olduğun bu yazılımları yeniden yüklemek için extra ücret ödemek zorundasın.
NEDEN?
PC yazılımları garanti kapsamı dışındadır. Sadece donanımlar garanti ile ilişkilidir.
Eğer bir yazılım bozulursa veya çökerse bunu yeniden yükleyebilir ya da servis ücretini ödemek koşulu ile servise yükletebilirsin.
Sen, kurtarma bölümünde bulunan tüm yazılımları atıyorsun. Yeniden ihtiyaç duyduğunda ise temin edebilmek için, zaten sana ait olan bu yazılımları yeniden yükleyebilmek için servis ücreti ödemek zorunda bırakılıyorsun.
Servisler de öyle uyanık ki;
Abi yazlımlara garanti verilmiyor. Sen recovery bölümünü göçertmişsin. Bu garanti kapsamı dışındadır.
Bu yüzden ELİMİ BİR YAĞLA BAKİİM diyerek;
Paşa paşa senden parasını alıyor ;D

NeverBackDown

Statik IP veya DNS almak için illa para ödemek mi lazım Onur abi ? Yoksa başka bir alternatif var mı ? Bu port açma işiyle olmaz mı NFS Porsche oynama işi ?

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: NeverBackDown - 24 Mayıs 2014, 20:02:38Statik IP veya DNS almak için illa para ödemek mi lazım Onur abi ? Yoksa başka bir alternatif var mı ? Bu port açma işiyle olmaz mı NFS Porsche oynama işi ?
Önemli olan statik domaindir.
Kullanıcılar bu domain'e girerek o oyun için bağlantı kurmak zorundadırlar.
Statik IP son olarak ayda ek 5 TL lik ücretle veriliyordu.

NeverBackDown

Abi bu recovery olayı ne oluyor ? Bizim kuzende laptop alıcak yakında. Yanında driverların olduğu DVD vermeleri mi lazım ? Tabi bir de format atmak için Windows 7 DVD'si.  Benim eski Beko PC'de hepsi vardı. Windows XP Home Edition + Driverlar vb. vb.
[mergedate]1400951421[/mergedate]
Onur abi , seni çok soru yağmuru tuttum ama bu soruyu sormazsam olmaz abi. Şimdi abi ben PC'yi geceleri açık bırakıp yatıyorum , gündüzleri dışarı çıktığımda bırakıyorum , spora gittiğimde açık bırakıyorum. Yani günün 18 saati açık. Sürekli bir şeyler indiriyorum. Yangın çıkma olasılığı var mı abi ? Çünkü bi ara PC'den yanık kokusu gelmişti ama parçalarda filan performansda bir sıkıntı yoktu halen de yok. Bizim elektrikçi kuzen tehlikeli demişti ama sana da sorayım dedim abi.

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: NeverBackDown - 24 Mayıs 2014, 20:10:21Abi bu recovery olayı ne oluyor ? Bizim kuzende laptop alıcak yakında. Yanında driverların olduğu DVD vermeleri mi lazım ? Tabi bir de format atmak için Windows 7 DVD'si.  Benim eski Beko PC'de hepsi vardı. Windows XP Home Edition + Driverlar vb. vb.
Recovery bölümü, HDD'in içerisinde bulunan ve sistemi kurtarmaya yarayan bölümdür.
Olası sistem çökmelerinde, sürücü bozulmalarında veya olası bir zararlı tahribatlarında bu bölümü kullanarak sistem fabrika ayarları ile yeniden yüklenilir.
Ancak bu bölümün de zarar görme olasılığı olduğu için firmaların bir DVD ile tüm sistemi kurtaracak yazılımları beraberinde vermeleri yasal olarak zorunludur.
Önceleri bahsettiğin gibi işletim sistemi ve sürücü yazılımları için birer tane CD verilmekteydi.
Günümüzde bu meteryaller artık tek bir DVD içerisine saklanabiliyor.
Eğer bir satıcı, artık bu DVD ler verilmiyor siz oluşturuyorsunuz derlerse oradan hemen uzaklaşın.
Hangi firma bu yazılımları orijinal meteryal ile veriyorsa o aleti alın.

YunusGür

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 24 Mayıs 2014, 20:02:20Senin suçun BİLİNÇLİ OLMAMANDIR
Eğer daha önceki yazılarıma dikkat etmiş olsaydın çoğu forumda bunları yazmıştım.

Kardeşim. Bir PC ye sadece donanımları için para vermiyorsun. Bu donanımları çalıştırmak için yasal telif hakkı gerektiren bir sürü yazılım da bulunmaktadır. Senin ödemiş olduğun ücret içerisinde bu yazılımların da ücreti bulunmaktadır. Öyle ya da böyle bu yazılımları kaybettiğinde yasal olarak satın almış olduğun bu yazılımları yeniden yüklemek için extra ücret ödemek zorundasın.
NEDEN?
PC yazılımları garanti kapsamı dışındadır. Sadece donanımlar garanti ile ilişkilidir.
Eğer bir yazılım bozulursa veya çökerse bunu yeniden yükleyebilir ya da servis ücretini ödemek koşulu ile servise yükletebilirsin.
Sen, kurtarma bölümünde bulunan tüm yazılımları atıyorsun. Yeniden ihtiyaç duyduğunda ise temin edebilmek için, zaten sana ait olan bu yazılımları yeniden yükleyebilmek için servis ücreti ödemek zorunda bırakılıyorsun.
Abi yazlımlara garanti verilmiyor. Sen recovery bölümünü göçertmişsin. Bu garanti kapsamı dışındadır.

Önceki yazılarını okumuştum abi. Ürünle beraber gelen yazılımlar daha stabil olur görüşündesin. Ürünle beraber DVD verilmememesine karşı çıkman ya da benim recovery bölümü için SİLME demen de bundan kaynaklı. Sürücülerin güncel olması değil, test edilmiş ürünle beraber DVD ya da Recovery olarak verilen sürücülerin daha stabil olduğunu savunuyorsun.

Bence DVD verilmemesinin sebebi ürüne zarar vermekten korkan, sürücü kurmayı bilmeyen kullanıcıları kazıklamak ve onlardan para almak.
Çünkü bence sürücülerin her zaman en günceli iyidir. Sürücüler güncellendikçe eksikler giderilir hatalar onarılır. Zaten bunları bilen birisi de recovery ile uğraşmaz internetten en güncelini indirir kurar.

Ekran kartlarının güncel driver ile performanslarının artması da bu yüzden. Kısacası bence durum böyle.

Açıkçası şimdiye kadar da bütün işleri hallettiği için ve garanti kapsamında sıkıntı yaşamamak için recovery i kullandım.  Ama sürücüler eskiyince sana danışma gereği duydum.

Şuan bence recovery'in sadece internetsiz bir yerde olduğum zaman ve format atmam gerekirse önemi var.

okinkurt

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 24 Mayıs 2014, 20:02:20Senin suçun BİLİNÇLİ OLMAMANDIR

NEDEN?

Yamyam abi hatta bir anısını anlatmıstı ben net hatırlıyorum :D

YunusGür

Ne anısı? Ben hatırlayamadım :)

Mr_YAMYAM

Öncelikle anlaşalım.
EN SON KAÇA OLUR AABİ ;D

Bir ürünün sürücüsünün güncel olup olmaması beni ilgilendirmiyor.
Bir ürün alınır ve çalıştırılır. Fabrika çıkışı, bir ürün hatalı olabilir ya da olmayabilir.
Güncel bir sürücü her donanımda daha yüksek performans gösterecek diye bir kural yoktur.

Bir pc; stabil olmadığı gerekçesi ile iade edilmek istenirse;
Fabrikanın yüzlerce testten geçirerek piyasaya sunduğu ve sana belgeleri ile teslim etmiş olduğu bir sürücü dosyası mı;?
Yoksa daha güncel diyerek internetten indirilmiş ne olduğu bilinemeyen bir sürücü dosyası mı mahkemede muteber delil olabilir.

Herzaman belirtmişimdir.
Öncelikle fabrikanın resmi olarak sunmuş olduğu ve üreticinin testlerden geçirdiği sürücüler yüklenilir.
Donanımı yapan firmanın yeni bir sürücü ya da update çıkarması halinde bunlar kullanıcı tarafından istenirse yüklenilir, istenirse yüklenilmez.
Yüklenildiği takdirde;
Sistem daha stabil olursa kullanıcı bu update'i beğenir ve saklar.
Sistem daha kötü olursa fabrika çıkışlı sürücülere yeniden dönülür.
Eğer bir kullanıcı, update adına fabrika çıkışlı olmayan bir sürücü (Bu sürücü yanlış olabilir, farklı bir donanım için olabilir, önyükleyicisi yoksa uygun yüklenilme yapılamayabilir) yüklerse ve bu sürücü yüklemesinden sonra sistem (ya da o donanım) bozulursa, tüm cihaz garanti dışı kalacaktır.
Böyle bir uygulama, üretici firmanın labarotuarlarında rahatlıkla anlaşılır.
Bu durumda kullanıcı kendi hatasının kurbanı olacak demektir.
Olası bir mahkemede sorun hemen ortaya çıkacak ve şu söylenilecektir.
NEDEN SERVİSE YÜKLETMEDİN KARDEŞİM?
Ama elinde orijinal ve firmanın delillerle teslim etmiş olduğu sürücüler (sürücü CD/DVD'si içindedir) bu tür itirazlarda bir numaralı delil olacaktır ve kanıt niteliğindedir.

YunusGür

Sürümü aynı olan internetten indirdiğin sürücü ile bilgisayarda mevcut, sürümü aynı olan sürücü arasında ne fark olabilir ?
Bu durumda bilgisayarımdaki SW Update sürücü güncelleme programı da sürücüyü güncelleyip cihazı garanti dışına çıkarmaz mı ? Sonuçta sürüm numarası değişiyor ?

Güncel sürücü her zaman daha iyidir dememin sebebi önceki sürümlerdeki hataların giderilmesi ve performansı arttırması.
Firmanın sürücüsü sorunlu ise güncellemeden sonra sürücü düzeldiyse cihaz garanti dışına mı çıkmış oluyor yine ?

Recovery ekran kartı sürücüsünün sürümü 13.1 ise SW Update güncelledikten sonra 14.0 oluyor. Onu geçtim SW Update ile sürücü son sürüme güncellenmiyor bile.

Mr_YAMYAM

SW dediğin muhtemelen SAMSUNG WARE dir.
Firma demiş ki;
Kardeşim olası hatalara karşı sen bu programı kullanarak sürücü güncellemesi yap haaa.
Sonra karışmam :)

okinkurt

Alıntı yapılan: YunusGür - 24 Mayıs 2014, 21:37:08Ne anısı? Ben hatırlayamadım :)

Bu dvd olayı ile ilgili anlatmıştı ya hani hwa da benmi yanlış hatırlıyorum bu arda yamyam abi hakanda oyun calısmıyormus yav cözülecek bir hata gibide degil directx ile ilgili demişti bana.

YunusGür

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 24 Mayıs 2014, 22:18:35SW dediğin muhtemelen SAMSUNG WARE dir.
Firma demiş ki;
Kardeşim olası hatalara karşı sen bu programı kullanarak sürücü güncellemesi yap haaa.
Sonra karışmam :)

Evet bu söylediğinde haklısın işte :)

okinkurt

Eee millet nfs kimlerde var simdi kimse ilgilenmiyor .

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: YunusGür - 24 Mayıs 2014, 22:55:53Evet bu söylediğinde haklısın işte :)
İşte ben adamı böyle yerim işte ;D
Nede olsa YAMYAM'ım. ;)
[mergedate]1400964360[/mergedate]
Alıntı yapılan: okinkurt - 24 Mayıs 2014, 23:45:53Eee millet nfs kimlerde var simdi kimse ilgilenmiyor .
Yunusta ve newer'de olması lazım.
Burdalarsa bi ara bakiim.
4 kişi olursak şööle baara çııra bi çevirek :)

okinkurt

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 24 Mayıs 2014, 23:47:16İşte ben adamı böyle yerim işte ;D
Nede olsa YAMYAM'ım. ;)
[mergedate]1400964360[/mergedate]Yunusta ve newer'de olması lazım.

Abi adamları döve döve oynatak bari :D

YunusGür

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 24 Mayıs 2014, 23:47:16İşte ben adamı böyle yerim işte ;D
Nede olsa YAMYAM'ım. ;)
-------------------------------------------------------
Tamam da güncellemeyi sen kabul etmiş oldun. O yüzden ben de tamam dedim :D
[mergedate]1400964554[/mergedate]
Oyunu indirmem lazım. Torrent ile indirmiştim ben oyunu.
[mergedate]1400964804[/mergedate]
1 saate inecekmiş :)

Mr_YAMYAM

Hakandan haber yok mu Okin.
Belki direksiyonunu denemek ister.

YunusGür

Hey yamyam abi yazdıklarımı okudun mu :D

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: YunusGür - 25 Mayıs 2014, 00:04:43Hey yamyam abi yazdıklarımı okudun mu :D
Okudum da yazmadım.
BEN GÜNCELLEMEYE KARŞI DEĞİLİM
Önce orijinal sürücü yazılımı kurulur.
Sonra istenirse güncel sürücü UPDATE edilir.
UPDATE sonucu anormallik görülürse kaldırılır ve yeniden kurulur.
UPDATE sonucu iyi çalışırsa yerinde durur.

Ama ben güncel sürücü kullanacaam kardeşim diye internetten her indirilen sürücü kullanılmaz.

okinkurt

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 24 Mayıs 2014, 23:58:23Hakandan haber yok mu Okin.
Belki direksiyonunu denemek ister.

Valla abi calısırmı onda bilmiyorum ya .

NeverBackDown

Nede olsa YAMYAM'ım. ;)
[mergedate]1400964360[/mergedate]Yunusta ve newer'de olması lazım.

Bende var abi. Kendimi şuan Real Madrid - A.Madrid maçına kaptırmış durumdayım. Real kupayı aldı onun sevincini yaşıyorum.Yarın akşam oynayabiliriz.

okinkurt

Alıntı yapılan: NeverBackDown - 25 Mayıs 2014, 00:25:43Bende var abi. Kendimi şuan Real Madrid - A.Madrid maçına kaptırmış durumdayım. Real kupayı aldı onun sevincini yaşıyorum.Yarın akşam oynayabiliriz.

Sende hangisi var oyunlar aynı olmalı.

Mr_YAMYAM

O zaman yarına ekibi topla Okin.
Baara çııra bi NFS çevirek te size ecik TOZ yutturayım
Bu gün artık geç oldu.
Yarın akşam 8:00 9:00 gibi oturak NFS çevirmeye

okinkurt

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 25 Mayıs 2014, 00:34:50O zaman yarına ekibi topla Okin.
Baara çııra bi NFS çevirek te size ecik TOZ yutturayım
Bu gün artık geç oldu.
Yarın akşam 8:00 9:00 gibi oturak NFS çevirmeye

Valla abi oyun hakanda calısırsa toplarız diger arkadaslarda bizdekileri indirmeli yoksa sürüm uyusmaz giremezler .

Bunu indireceksiniz : http://uploaded.net/file/umua6r9z/nerde.eski.onefese.nefese.bes-ahmetturan.org.rar bu arada hakanda sorunlu oyun büyük ihtimal gelemiyecek .

Mr_YAMYAM

İşte sen gerekli talimatları ver. Yönergeleri yap. İlgili kişilerin kulağını kuyruğunu çek.
Yeterki yarına ekip kurulsun.

NeverBackDown

Alıntı yapılan: okinkurt - 25 Mayıs 2014, 00:33:55Sende hangisi var oyunlar aynı olmalı.

Ahmet Turhan . org'dan indirdim. Ordaki sürümü var okin.