Önemli Duyuru

Başlatan Yusuf usta, 10 Mayıs 2014, 11:14:47

Yusuf usta

Değerli arkadaşlar, elimden geldiğince devre paylaşıyorum, sorularınızı cevaplıyorum. Hiç kimsenin yapmadığını yapıyor, isis ares kod demeden bu emeklerimi paylaşıyorum sizinle. Yok emeğe saygıydı, yok ben yaptım siz de uğraşındı bilmem ne derdim olmadı ve olmayacak da...

Fakat buna rağmen halen mail mesaj ve saire alıyorum, ücreti karşılığında devre yaptırmak isteyenler oluyor.

Yaptırın eyvallah, kınamıyorum elbette, ama kardeşim bir devrenin her şeyini, neredeyse hocaya vereceğiniz raporu bile paylaşıyorum, yapın takıldığınız anlarda yine yardımcı olayım diyorum, olmuyorsun diyen var mı? e yani artık bırakın bu hazırcılığı değil mi?

malzeme bulamayan kaç kişiye malzeme yollayayım önemli değil yeter ki yap dedim, ama bir baskı devre bile basamadan okul mu bitireceksiniz? hiç mi elektronik merakınız yok?

zamanınız az bile olsa, burada birisi daha kısa zamanda yapamaz, yine siz hızlı yaparsınız.
bana ücretini vereyim yap diye mail mesaj atmayın.
usta yapalım beraber deyin. parasız yapıyoruz diye mi makbule geçmiyor anlamadım?

diğer bir ricam, özelden yardımcı olduğum herkes ne de olsa mailim ve telefonum var diye dakika başı arıyor, her mail açışımda mesaj atıyor, şikayetim yok, ama beni de düşünün. hepinizle ayrı ayrı dertleşemem. yardımınızı alın, işinizi görün, sorunuzu sorun, ama dahasına gerek yok. Biliyorum muhabbetim bağımlılık yapıyor ama, zamanım az :)

kırmak istemiyorum, bir şey demiyorum, ama olmuyor.

sevgiler.
Mühendislik Diplomayla olmaz. İnsanı adam eden, bilgi değil görgüdür.

memleket

Eyvallah usta, paylaşımlarını takip ediyorum. Güzel ve faydalı projelerin var. Umarım ben ve diğer arkadaşlarda bilgilerinden faydalanırız..
Eline emeğine sağlık...

Yusuf usta

bazı mesajlar ve maillere binaen bir özet geçeyim de yanlış anlayanlar var, düzeltelim,

yukarıdaki yazıda kısaca diyorum ki;

- mümkün oldukça kendiniz yapmaya çalışın, parayla devre yaptırmak hakkınız ama bedava yapılması için gereken birşeyler varsa ilk önce onu deneyelim.

- kendinizin yapması her açıdan iyidir. yapamadığınız takıldığınız her noktada yardıma varım.

- ben hiçbir şeyi parayla yapmam, para teklif etmenize gerek yok. zamanım varsa mesele yok. "usta şuna el at beraber yapalım" deyin yeterli. Parayla yapanları kınamıyorum, benim ihtiyacım yok, zevkine yapıyorum bunu.

- yazılım konusundan anlamam. yazılım için ben de destek alıyorum.

saygılar.

seron

yusuf usta görüştüğümüz konu hallolsun sana minicik bir hediyem olabilir. maksat karşılık değil. ezilmeyeyim ben de...

Yusuf usta

seron

rüşvet demeyelim şuna hediye diyelim :-X

bilgisayardan anlıyorsan format sonrasında işini hızlandıracak, anlamıyorsan birbirinden faydalı şeyler edineceğin şeyler şeyi... neyse sürpriz olsun... adresine postalayacağım.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın