Baskı Devre Boyutu nasıl Ayarlanır yardım

Başlatan manecir, 08 Ocak 2014, 15:07:38

manecir

https://320volt.com/tda1562q-ile-stereo-anfi-projesi/ bu sitede ki devreyi yapmak istiyorum ama pcb yi sitedekini mi basıcam yoksa areste ölçeklendirimte mi basıcam acil yardım edermisiniz

ApoAtes

Merhaba, dostum sana zaten burada hazır ARES\'de çizilmiş PCB verilmiş yapman gereken tek şey yazdırıp ütü yardımıyla plaket\'e aktarmak.
İyi çalışmalar, kolay gelsin  :)

manecir

çok teşekkür ederim sağolun bişey daha sorabilirmiyim bu devreye yapabileceğim ton kontrol devresi varmıdır çok ayrıntılı olmasına gerek yok basit bişi yeter :)

manecir

ApoAtes

Alıntı yapılan: berkant859 - 08 Ocak 2014, 16:22:52Yazicidan Yazdirinca Kagida Dev gibi cikiyor :D
Ares programında PCB\'yi aç. Output seçeneğine tıkla, Print\'e tıkla. Gelen ekran da aşağıdaki tikli seçeneklerde Top Copper ve Top Silk\'in tikini kaldır. Scale\'de 100% seçilidir muhtemelen, öyle kalsın. Rotation : X Horizontal olarak kalsın. Reflection : Normal olarak kalsın. Colour Set : MONOCHROME seçili olsun ve OK seçeneğine tıkladığınız zaman PCB orjinal boyutunda yazdırılacaktır.

manecir

manecir

pcb yi word dosyası olarak kaydet usb ye kırtasiyeye gidince ben usb içindeki dosyayı pnp yada yağlı kağıda bastırmak istiyorum desen yeter sonra ütüyle plakete bascan  sonra tuz ruhu ve perhidrol ile temizlicen o kadar :)

ApoAtes

Alıntı yapılan: manecir - 08 Ocak 2014, 16:10:35çok teşekkür ederim sağolun bişey daha sorabilirmiyim bu devreye yapabileceğim ton kontrol devresi varmıdır çok ayrıntılı olmasına gerek yok basit bişi yeter :)
https://320volt.com/ton-kontrol-devreleri/
https://320volt.com/category/ses-sistemleri-anfi-mixer-ton-kontrol-devre-sema/
Biraz incelersen aradığını bulabileceğini umuyorum  ;)

ApoAtes

Alıntı yapılan: berkant859 - 08 Ocak 2014, 16:35:12Peki Saol da bunun daha kolay yolu yokmu? kırtasiyeye gittiğimde adamın pc sine ares mi yüklettircem?  :D Forumda bununla ilgili konu açılması gerek aslında bu konuyla ilgili çok sorun yaşayan var
Tabii ki daha kolay yolu var.  PDF olarak kayıt edebilirsiniz PCB\'nizi. Buyrun ek\'e ekledim indirip Flash Disk\'inize atıp orjinal boyutta yazdırmasını isterseniz işlem daha kolay olabilir sizin açınızdan  ;)
Rar\'ın içersindedir.
bitmap(.bmp) ve (.pdf) olarak eklenmiştir.

ApoAtes

Alıntı yapılan: berkant859 - 08 Ocak 2014, 16:54:12PDF olarak nasil kayit edebilirim?
Akşam 20.00 dan sonra resimli anlatım içeren konu açarım şuanda müsait değilim.

manecir

Caos

Alıntı yapılan: manecir - 08 Ocak 2014, 16:10:35çok teşekkür ederim sağolun bişey daha sorabilirmiyim bu devreye yapabileceğim ton kontrol devresi varmıdır çok ayrıntılı olmasına gerek yok basit bişi yeter :)

ben lm1036 yaptım Tda 7377 ye memnunum çok tavsiye ederim basit birşey istiosan
Ya bir yol Bulacağız, Ya bir Yol Açacağız....

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın