LM386 gitar amfisi

Başlatan mechanism, 17 Ağustos 2011, 00:02:40

mechanism

resimde gördüğünüz gitar amfisini yaptım 1 wattlık gitar için çalışma amfisi bunu biraz daha geliştirmek istiyorum bu devrenin output una 15 wattlık tda 2003 ile yapılmış bir güç amfisi eklesem ses yükselirmi amfim biraz daha gelişirmi yardımcı olursanız sevinirim saygılar.....

gevv

tda2003  direkt sürülebilir bu devreyi girişe bağlamaya gerek yok giriş yüksek olunca entegre bozulur 1w çok fazla 

tda2030  ile bir devre yapıp  kullanın  bu devreyi eklemeye gerek yok

birde  şemadaki gibi 9w  pil ile besleme yapıyorsanız   amfi ne kadar güçlü olsada  pil yeterli gelmez

serhan43

mechanism arkadaşımız devreyi daha çok overdrive efekti için pre-amp gibi kullanmak istiyor galiba. (benim gibi :D) Bu devrede oynama yaparak veya direç yardımıyla  tda amfilere bağlayarak kullanmak mümkün değil mi? (1w çok fazla demiştiniz)
\"devre  profesyonel distortion/overdrive efekt devrelerine göre çok basit ve iş görür bir devre çünkü.. \"

mechanism

aynen serhanın dediği gibi yapmak istiyorum preamp gibi kullanıp devreyi güçlendirmek istiyorum

abicba

bu devreye bişey ekleyemezsin ama entegreyi değiştirip daha sağlam bi entegre alıp ona göre transistör takarsan yeni devrende daha iyi verim alırsın bnm sana önereceğim 2sa1943 var pnp transistör bn 500w anfi devremde bunu kullandım ve çok memnunum
KİŞİ BİLDİĞİNİ BİLİYORSA ALİMDİR ÖĞREN,KİŞİ BİLMEDİĞİNİ BİLİYORSA ÖĞRENCİDİR ÖĞRET,KİŞİ BİLMEDİĞİNİ BİLMİYOR AKSİ TAKTİRDE İNKAR EDİYORSA ZIR CAHİLDİR DERHAL TERKET...
ABİCBA

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın