LCD LPG GÖSTERGESİ

Başlatan hawke, 07 Şubat 2011, 12:38:03

hawke

S.a. arkadaslar lcd lpg göstergesi hakkında yardım ve görüslerinize ihtiyacım var
malum benzin fiyatları 4 liraya ulastı buna alternatif yakıt olarak lpg kullanıyoruz öyle birseyki ledli lpg göstergesi doğru göstermiyor yakıtın tam olarak ne kadar kaldığına karar verememekte sürekli lpg tankına bakarak gideceğimiz yola ona hazırlıklı ckıyoruz
  Arkadaslar sizden yardım istemem su konuda 877 nin analog özelliğini kullanarak tankda ne kadar yakıt kaldığını bilmek
  Yazılım konusunda bilgi eksikliğim  olduğudan bu yazılım konusunda yardımınızı bekliyorum
30 kupona alınmadı bu vatan

hawke

arkadaslar bu konuda yardımcı olabilecek birileri yokmu ???

subram

hocam merhaba nette \"877 adc\" diye ararsan bir sürü konu var. mutlaka işine yarayacak bişeyler vardır.

hawke

arastırmamı yaptım yalnız bir sorun var bu da benden kaynaklanıyor ben bunu anlamadım ..
ekteki devreye ait yazılımı yazabilicek yada bana bu konuda yol gösterebilecek bir arkadas elektronik aşığı

hawke

bu devre resmini http://forum.donanimhaber.com/m_11131682/mpage_3/tm.htm
sitesinden buldum foruma üye oldum gerekli dosyalarını payaşımı için forum sayfasıysa bir türlüğ mesaj yazmama izin vermiyo dolayısıyla devrenin kurucusuyla irtibata gecemiyorum
yardımlarınızı ve paylasımlarınızı bekliyorum

şimdiden tesekkürler

subram

hocam  yazılım konusunda yardım edelim ama siz ne yaptınız bu konuda? Sizin yazdığınız program var mı? yoksa elinizdeki devreye uygun kod mu arıyorsunuz?

hawke

ilginize tesekkür ederim
benim elimde fikirden başka hiç bir sey yok  acıkcası
yazılım konusunda bilgim olmadığını önceki yazılarımda belirtmiştim bu yüzden sizlere danısıyorum sadece programını yada başka bir değişle yazılımı konusunda yardım istiyorm  başka fikirleriminde olduğunu söyleyebilirim vereceğim resme göre ekstra olarak sıcaklık göstergesi gibi tabi size kalmıs
tekrar tesekkür ediyorum  cevabınızı bekliyorum

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın