Ana içeriğe git
elektronikprojeler
Konu: Motor sürücü (beyin) sökümü ve incelemesi _ Söküm videoları -124- (47 Kez okunmuş)

Motor sürücü (beyin) sökümü ve incelemesi _ Söküm videoları -124-

Motor sürücü (beyin) sökümü ve incelemesi _ Söküm videoları -124-


Merhaba arkadaşlar.
Bu söküm videosunda, yeni başladığım elektrikli araçlar video serisi kapsamında , sistemin beyni olan motor sürücü sökümü ile karşınızdayım. 3 farklı tipte sürücüyü inceledim, söktüm, kabloları , benzerlikleri ve farklılıklarını anlatmaya çalıştım.
Çalışma mantığına kısaca değindim. Çünkü Elektrikli Araçlar Video serisinin üçüncü videosunda yeterince mantığı üzerinde durdum. Sadece söküm ve iç yapı ile ilgileneler 15. dakikaya atlayabilirler. Sökümler o zaman başlıyor.

Özellikle elektrikli bisikletlerin giderek yayıldığı günümüzde bu bilgiler çok işinize yarayabilir.

Geleceğin teknolojisi gibi görünen elektrikli taşıtlara ilginiz varsa paylaşılan bilgiler mutlaka işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.

Sağlıcakla kalın, takipte kalın.
vİDEO: https://www.youtube.com/watch?v=hSiVScZe1bk
https://youtu.be/hSiVScZe1bk
***************************************************************
Not: Yeni yüklenen videolardan haberdar olmak için, sayfadaki alarm işaretini seçili hale getirin. Yoksa bilgi mesajları gelmeyecektir.
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede  [url=http://www.elektrof