Ana içeriğe git
Konu: ATLAS ECO V 12T Şarjlı Matkap Arızası( İşte çin malının Kalitesi) (237 Kez okunmuş)

Ynt: ATLAS ECO V 12T Şarjlı Matkap Arızası( İşte çin malının Kalitesi)

Yanıt #15
@Mr_YAMYAM Hocam seni bilem gandırmışlar  :( 

Yanıt #16
Yoh özgür. Ben orijinal diye almadım zaten.
150TL ye işe yaramaz BOŞ matkapımı 1 senede çöpe atmıştım. Pilini almaya gittiğimde 250TL demişlerdi.
Ben de o parayı pile vermektense bu ürünü almıştım.
Entüstriel bir ürün değil biliyorum. Son derece basit ve hatta kötü işçilik var. Ama bahsetmiş olduğum üzere işimi hallediyorum.

Yanıt #17
Onursal Hocam konu açılmışken daha önce matkap uç seti almıştım oradaki 4 Gri plastik materyelin ne olduğunu araştırdım ama bulamadım sizin mutlaka bilginiz vardır Hocam.

Yanıt #18
Bu tür parçalar cihazın manual kullanım adaptörleridir.
El ile bir tool'u kullanmak gerekebilir. Bunun için harici adaptörlere ihtiyaç duyulabilir.
Teknik kullanım klvuzunda anlatılmış olmalıdır.

Yanıt #19
Kılavuz yok Onursal hocam Sadece kutu üstünde Marka ve Model etiketi mevcut.

FINDER > Bulucu ama ne olduğunu nasıl kullanılacağını henüz bulamadım.

Yanıt #20
Aparatların ismini google amcada Türkçeye çevirdiğimde SIĞIRLAR dedi :D
X
Bu sığırların hangi parçalara uyduğu tek tek denenerek kullanım amacı belirlenebilir.

Yanıt #21
FINDER > Bulucu ama ne olduğunu nasıl kullanılacağını henüz bulamadım. Bu kutu içerisindeki seride 4 adet verildiğine göre mutlaka bir fonksiyonu olduğunu düşünüyorum ama henüz keşfedemedim.

Yanıt #22
Benim tahminim şu.
Derin bir delikte bir civata başının bulunabilmesi bazen zor olabilmektedir.
Tornavidanın ucu bir türlü vida başına oturmadığı için vida başına çoğunlıkla zarar verilebilmektedir.
Bu aparat vida deliğinin başına oturtularak kendi deliğini klavuz olarak kullanmamızı sağlayabilir.
Böylece hem tornavida vida başına tam 90' açı ile iliştirilir, hem de çevirme esnasında tornavidanın onamaması sağlanmış olur.

Yanıt #23
Merkez bulucuymuş.
Non aligned

Yanıt #24
Aynen, derin deliklerde o uzun kol ile kullanımda  tornavida ucunu tam vidanın merkezine denk getirmek için galiba.

Yanıt #25
Değerli Forum arkadaşlarım Konu başlığında belirttiğim ürün için yeni bir gelişme oldu. Cihazın garantisi 2 Yıl olarak belirtilmiş bende cihazı yetkili servise biraktım. (31.07.2019)Dün beni aradılar ürün Garanti kapsamında onarılmış. Bugün gidip teslim aldım. Motor değiştirmişler.  :) Müşteri Memnuniyeti... :)  :) Teşekkürler ATLAS
Dolayısı ile konu kapatılabilir.