CLASS A, CLASS AB CLASS D, CLASS H AMFİ SEÇİMİ

Başlatan aykut3155, 24 Temmuz 2019, 19:35:06

aykut3155

ELİMDE BİR ÇİFT SONY SS D705 HOPARLÖR VAR. VE BU HOPARLÖR HARİCİNDE DE DAHA ÜST MODELLER İÇİN KULLANABİLECEĞİM AMFİ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM BÜYÜK ÜSTADLARDAN. MARKA OLARAK MARANTZ, PİONEER, DENON, TECHNİCS, SONY OLABİLİR. STEREO VEYA STEREO KALİTESİNDE RECEİWER OLABİLİR.
BÜTÇE MAX 1300 TL

taydin

Ses kalitesi açısından Marantz'ı önerebilirim. Elimde PM6005 modeli var ve Thiel SCS4 hoparlörler ile kullanıyorum.

Düzeltme: Bütçeyi farketmemişim. O bütçe ile belirrtiğin markaların çoğu eleniyor malesef. Ama 1300 TL ye kendin gayet iyi kalitede bir amfi yapabilirsin ;)
Elektrik sayacı döndürücüsü ...

H_SerhatY

@aykut3155
Eğer 1300 TL'ye bir amplifikatör lazımsa ve illa ki hazır olarak satın alınması gerekmiyorsa @taydin hocamızın söylediği gibi kendin bir amplifikatör yapabilirsin.
Amplifikatörü kendin yapmak istersen de bir öneri olarak LM1875'li amplifikatör yapabilirsin.
Bunun için @Mr_YAMYAM hocamızın LM1875 ile iyi kalite ampli tasarımı konusunu incelemeni tavsiye ederim.

aykut3155

Verdiğin bilgiler ve öneriler için teşekkür ederim. Technichs marka bi amfi ayarladım. Su v570 modeli. Spec lerine baktığım zaman oldukça iyi. Ve çok iyi fiyata aldığımı düşünüyorum. Özelliklerini yakında ekleyeceğim. Saygılar

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın