Sonunda bitti 2.1 projem :))

Başlatan Akin.8784, 03 Mart 2019, 22:34:37

Akin.8784

Uzun zamandır yapmayı ıstedığim , bir okadarda çin piyasasından aylarca bekleyıp getırttıgım , ve sıtede uzerınden  işin ilmine göre tabırınden çıkmayıp özenle el işçiliğim netıcesınde devrelerı toplamıs bulunmaktayım,, Kutu full alumınyum oldugundan max gucte dahı ısınmıyor fanı süs dıye takmısız yanı... Gürültü , parazıt her ne varsa kesıldi,  Desteğini esirgemeyen herkese tşk ederim .. Boyama işini ise eskitme tarzında düşünüyorum resım fırcasıya rtuj yapar gıbı .... :D

sametozt

Alıntı yapılan: Akin.8784 - 03 Mart 2019, 22:34:37Uzun zamandır yapmayı ıstedığim , bir okadarda çin piyasasından aylarca bekleyıp getırttıgım , ve sıtede uzerınden  işin ilmine göre tabırınden çıkmayıp özenle el işçiliğim netıcesınde devrelerı toplamıs bulunmaktayım,, Kutu full alumınyum oldugundan max gucte dahı ısınmıyor fanı süs dıye takmısız yanı... Gürültü , parazıt her ne varsa kesıldi,  Desteğini esirgemeyen herkese tşk ederim .. Boyama işini ise eskitme tarzında düşünüyorum resım fırcasıya rtuj yapar gıbı .... :D

Tebrik ederim. İstediğiniz sonuca ulaştıysanız iyi günlerde dinleyin :)

Akin.8784

Alıntı yapılan: sametozt - 04 Mart 2019, 09:13:05Tebrik ederim. İstediğiniz sonuca ulaştıysanız iyi günlerde dinleyin :)

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 04 Mart 2019, 00:04:53BOYAMA!

Teşekkür ederim , sistemı açıkta epey dınlemıstım bıraz parazıt vs sorunu vardı şimdi hiç yok ,,
@Mr_YAMYAM abi boyarsam eğer amatör ruhunu öldürmüş olurum dimi :D sanada ayrıca tşk ederım abı ,
@Kazasker abi seninde payın var ( sağosun özelden aradı da :D )
  3 katlı bi evın çatı katında montajı yaptık , deneme yapıcaz bası hopları bağladık , verdık ayarı bı tatlı geldı ses bozulma çökme yok    :D :D

Mr_YAMYAM

Boya yalıtkandır. Hem elektriğe karşı hem de ısıya karşı .
Sadece ön paneli boyayabilirsin.
Yan panelleri alt ve üst bölümleri çok sıcak sabunlu su ile fırçalar ve yine sıcak su ile durularsan pırıl pırıl çıkarlar.

Kazasker

Alıntı yapılan: Akin.8784 - 04 Mart 2019, 10:47:42Teşekkür ederim , sistemı açıkta epey dınlemıstım bıraz parazıt vs sorunu vardı şimdi hiç yok ,,
@Mr_YAMYAM abi boyarsam eğer amatör ruhunu öldürmüş olurum dimi :D sanada ayrıca tşk ederım abı ,
@Kazasker abi seninde payın var ( sağosun özelden aradı da :D )
  3 katlı bi evın çatı katında montajı yaptık , deneme yapıcaz bası hopları bağladık , verdık ayarı bı tatlı geldı ses bozulma çökme yok    :D :D

Akın güle güle kullan.  :D  ön paneli dıştan boya.  yamyam abinin dediği gibi.  hatta stiker bas üzerine potları belirtir şekilde ayralı falan. ;)
Tanrı Türkü Korusun <br />         TB1BSE

H_SerhatY

Hayırlı olsun.
Benim sistem de bir bitseydi, oturup dinlerdim ama nerdeee...

Akin.8784

Böyle bişe düşünüyorum nasıl olur sizce , photoshopta deneme yaptım :D

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın