SJ2038 5v.Power&ses kartı devre seması

Başlatan jeetli, 24 Şubat 2019, 12:47:24

jeetli

S:A: ustalarım taydin ustam bu devre yi paylaşmamı istemişti fakat ben amatör olarak ilgilendiğimden baskı devre çıkartmayı bilmiyorum o yüzden bendeki tamir olmuş parçanın resimlerini ve internetten aldığım sj2038 entegresinin devre seması olan pdf dosyasını ekliyorum inşallah işinize yarar saygılarımla hayırlı işler dilerim
hobi severim meraklıyım otoboya ustasıyım emeğe saygı duyanlardanım

jeetli

Alıntı yapılan: jeetli - 24 Şubat 2019, 12:47:24S:A: ustalarım taydin ustam bu devre yi paylaşmamı istemişti fakat ben amatör olarak ilgilendiğimden baskı devre çıkartmayı bilmiyorum o yüzden bendeki tamir olmuş parçanın resimlerini ve internetten aldığım sj2038 entegresinin devre seması olan pdf dosyasını ekliyorum inşallah işinize yarar saygılarımla hayırlı işler dilerim
https://elektronikprojeler.com/index.php?action=dlattach;sa=tmpattach;attach=post_tmp_13004_6763f7b36c515ee548a0370c8188c15a;topic=8298

jeetli

jeetli

jeetli

ustalarım bölüm biraz karıştı konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim düzeltirseniz sevinirim dosyayı yükleyemedim resim çekip ekledim
saygılarımla

jeetli

bendeki radyonun ses power kartın resimleri

kırmzı siyah kablo lar hoparlör lere gidiyor

2 adet 3 lü beyaz kabloların birisi potansi metreye gidiyor diğeri radyo kartına

hoparlör kablosunun yanından 2 adet beyaz kablo onlarda radyo kartına gidiyor

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın