DSL-AC52U

Başlatan ozgurece, 15 Ocak 2019, 12:13:04

ozgurece

Onursal Hocam Modemi yeniledim AC-52U satın almıştım. Sizce performans olarak N17 mi?   AC-52U mu ? Sizin görüşünüz Önemlidir.
Teşekkürler.

Mr_YAMYAM

Son 1-2 yıldır gelişmeleri takip edemiyorum.
Haliyle yeni teknolojide gelişmeler vardır.

ozgurece

Olmaz Hocam Takibi bırakmayın. Teknolojiye yetişemiyoruz. Geçen gün diğer forumda bende mavidiş için tartıştım Omega mdır herneyse bu satırları yazdım Vay senmisin yazan.  ;D Neyse konu kapandı sonra
Mp3 için Bluetooth.. ?
Bluetooth 1-2 Mb/sn veri transferi yapabilen oldukça düşük kaliteli kablosuz iletişim teknolojisidir .
1-2 Mb/sn band genişliğinde 256 Kb/sn veri transferi yapabilirsiniz. 256 Kb veri transferinde elde edebileceğin band genişliği 15 KHz tir.
Nerede kaldı Hi-Fi sistemlerinde ki 20 KHz frekans bandı. Bugün için malesef durum budur.

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: ozgurece - 15 Ocak 2019, 18:59:38Olmaz Hocam Takibi bırakmayın. Teknolojiye yetişemiyoruz. Geçen gün diğer forumda bende mavidiş için tartıştım Omega mdır herneyse bu satırları yazdım Vay senmisin yazan.  ;D Neyse konu kapandı sonra
Mp3 için Bluetooth.. ?
Bluetooth 1-2 Mb/sn veri transferi yapabilen oldukça düşük kaliteli kablosuz iletişim teknolojisidir .
1-2 Mb/sn band genişliğinde 256 Kb/sn veri transferi yapabilirsiniz. 256 Kb veri transferinde elde edebileceğin band genişliği 15 KHz tir.
Nerede kaldı Hi-Fi sistemlerinde ki 20 KHz frekans bandı. Bugün için malesef durum budur.

Zaten şu aralar guduruyom :D
İş yapayım diye kendime yeni bir anakart işlemci ve RAM aldım.
Windows kurabilmek için kırk takla attım.
Meğerse normal BIOS ta bulunan COMPITABLE seçeneğini kısaltarak CSM yapmışlar.
Ben de bu ne yaaf diyordum :)

ÇUVALLADIM.
Anakart win7 desteklemiyormuş. Hapı yuttum CUMALİ
USB FARE ve klavye çalışmıyor.

ozgurece

Siz sorunu çözmeden önce ısırıp Afiyetle yersiniz @Mr_YAMYAM hocam, elinizden uçanla kaçan kurtulur.  :D
Her ne kadar teknolojideki yeni gelişmeleri takip etmiyor olsanızda en azından bunu anlarsınız diye düşünüyorum.

[IMG]https://www.speedtest.net/result/7990109129.png[/img]

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: ozgurece - 27 Ocak 2019, 00:09:55Siz sorunu çözmeden önce ısırıp Afiyetle yersiniz @Mr_YAMYAM hocam, elinizden uçanla kaçan kurtulur.  :D
Her ne kadar teknolojideki yeni gelişmeleri takip etmiyor olsanızda en azından bunu anlarsınız diye düşünüyorum.

[IMG]https://www.speedtest.net/result/7990109129.png[/img]
Fiber hatlara göre zayıf.
Dünya artık 100mb/sn lik hızdalar
Türkiye koşullarında bu hız gayet iyi.

ozgurece

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 27 Ocak 2019, 00:45:53Fiber hatlara göre zayıf.
Dünya artık 100mb/sn lik hızdalar
Türkiye koşullarında bu hız gayet iyi.

Onursal Hocam malesef burada fiber alt yapı henüz tamamlanmadı, ben yalın internet kullanıyorum. Daha yeni sözleşme yaptım 72.75TL. Ama ip TV de HD kanalları ve Vod ları ücretsiz izleyebiliyorum kesinti donma falan olmuyor.

Mr_YAMYAM

[attach type=image]10835[/attach]

ozgurece

@Mr_YAMYAM  Hocam sizin Turkcell internet sınırlı mı ? Sınırlar kalktı biliyorum. 7.9 Mbps de HD yayınlarda arada buzlanma yapabilir. Bakın benim Vod ve IP Tv. Bu hizmetler cihaz ile ücretsiz. Bazen Film izliyorum ama nadir vakit bulabilirsem.

[IMG]https://resmim.net/f/9BLcnu.jpg[/img]

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın