image

Ana içeriğe git
Konu: bluemavi.com sitesine ne oldu ? (119 Kez okunmuş)

bluemavi.com sitesine ne oldu ?

üstad lar merhaba acaba bu site hakkında bilginiz varmı bu gün parça siparişi geçecektim siteye ulaşılamıyor bilgisi olan varmı acaba başka parça sitesi önerecek olan varmıdır direnc.net te istediğim parçaların çoğunlugu yok
Hayal Edebildiğin Hayal Etmek İstediğin Kadardır

Ynt: bluemavi.com sitesine ne oldu ?

Yanıt #2
cevap için teşekkürler malesef aradıgım parçayı bir tek karaköy elektronikte buldum burası nasıldır acaba bilgisi olan varmı burdan getittireceğim

Yanıt #3
cevap için teşekkürler malesef aradıgım parçayı bir tek karaköy elektronikte buldum burası nasıldır acaba bilgisi olan varmı burdan getittireceğim

orası boş bir ofis. ne alırsan gidip alıp paketleyip yolluyorlar.
Mühendislik Diplomayla olmaz. İnsanı adam eden, bilgi değil görgüdür.

Yanıt #4
ustam acaba bluemavi den mi bashsettiniz mesajda yoksa karaköy elektroniktenmi

Yanıt #5
karaköy sitesinden bahsetmiştir  :D
Tanrı Türkü Korusun
         TB1BSE

Yanıt #6
hım vallahi ustam göndersinlerde parçaları nasıl nerden bulursa bulsunlar :D :D sonuçta istediklerim gelsin yeter bakalım haber ederim gelince kalitesinden felan

Yanıt #7
bluemavi sitesi şimdide eskiden beride sağlam bir site.Arman bey patronu idi sene 2014 te ani kalpkrizi sonucu vefat etti.Eşi devraldı.Hanımefendi eşinin üzüntüsünden dolayı çok sıkıntı yaşadı elemanlar ile bayağı bir problemi oldu.İdare etmeye çalışıyor şimdi şimdi topluyor.Zor eş vefatının ardından işleri toplamak.Allah sabır versin.Arman beyi tüm öğrenciler tanır eskiden beri.Herkese öyle veya böyle yardımı dokunmuştur.

Yanıt #8
biliyorum ama böyle olmamıştı site veyada bana denk gelmedi