Ana içeriğe git
elektronikprojeler
Konu: TA7240 TON KONTROLLÜ ANFİ DEVRESİ VE KUTULAMA PROJESİ (1292 Kez okunmuş)

Ynt: TA7240 TON KONTROLLÜ ANFİ DEVRESİ VE KUTULAMA PROJESİ

Yanıt #16
@Kazasker

Yanıt #17
@ozgurece
@Kazasker  i gudurtmaya mı çalışıyorsun gardaşım :D
Ama elemanları kullanmak isterse yardımcı oluruz değil mi ?

Yanıt #18
@Mr_YAMYAM Hocam arkadaşa Orjinal entegre desteği .Eğer isterse mainboard u gönderirim. Eski Sanyo kaset teyp den . Kaset teyp tek yön radyoda analog olanlardan çok eski. LA4445 ile yeni bir anfi projesi yapsın LA3600 ilede Eq . Orjinal entegre ile ses farkını keşfetsin. Orjinal entegreleride kolay kolay yakamaz Patates değil ki Bunlar SANYO.

Yanıt #19

Yanıt #20
@ozgurece  görseldeki kumpas. Ev kullanımı için nasıl tavsiye eder misin?

Yanıt #22
Ev kullanımı için tavsiye ederim ben.
Teşekkürler bi kaç hafta önce 46 TL ye dijital çelik kumpas almıştım.Yüzeyinde çapak vardı ve ağız kısmı tam kapanmıyordu.Bende bu yüzden beğenmedim geri verdim.Dijital çelik kumpas öneriniz varmı peki.

Yanıt #23
Teşekkürler bi kaç hafta önce 46 TL ye dijital çelik kumpas almıştım.Yüzeyinde çapak vardı ve ağız kısmı tam kapanmıyordu.Bende bu yüzden beğenmedim geri verdim.Dijital çelik kumpas öneriniz varmı peki.

Metal olanları torna ve tesviye kısmında kullanmıştım fakat dijital değil idi. o yüzden bir şey diyemem. şu plastik olanı  @fatih343 almıştı 3 Boyutlu yazıcıyı kalibre etmek için ordan biliyorum. Normal al dijital olmasına cokmu ihtiyacın var ?
Mekatronik Teknikeri.
Elektrik-Elektronik Teknisyeni.

Yanıt #24
Metal olanları torna ve tesviye kısmında kullanmıştım fakat dijital değil idi. o yüzden bir şey diyemem. şu plastik olanı  @fatih343 almıştı 3 Boyutlu yazıcıyı kalibre etmek için ordan biliyorum. Normal al dijital olmasına cokmu ihtiyacın var ?
Dijitali okumak kolay o yüzden tercih ediyorum.Ama bilindiği üzere normal kumpas ile daha hassas okuma yapılıyor. Kararsız kaldım 120 TL ye dijital çelik var ama bilmiyorum.İşi bilen arkadaşlar yardımcı olur heralde.

Yanıt #25
Valla bu kadar hassasiyet ve sağlamlığı neden istiyorsun ? tornada veya frezede kütük mü işleyeceksin ? elektronik komponent ölcüsü ayak aralığı filan ise. şu plastik bile işini görür.
Mekatronik Teknikeri.
Elektrik-Elektronik Teknisyeni.

Yanıt #26
@ozgurece  görseldeki kumpas. Ev kullanımı için nasıl tavsiye eder misin?

Değerli Forum arkadaşım 100mm Plastik Elektronik Dijital Kumpas $2.47. Ev kullanımı için işini görür . Kalite düşük seviye . Elektronik komponent ölcüsü ayak aralığı için kullanmak istiyorsan  $0.58 bu basit ölçüm kartıda var.

Eski kulandığım kumpası yurt dışından yaklaşık 100$ getirtmiştim ama Kalite kendini gösteriyor.

Yanıt #27
Valla bu kadar hassasiyet ve sağlamlığı neden istiyorsun ? tornada veya frezede kütük mü işleyeceksin ? elektronik komponent ölcüsü ayak aralığı filan ise. şu plastik bile işini görür.
Çok hassas bir kumpas aramıyorum. Evde elektronik ve diğer işler de kullanacağım.Kullandığım ürünün sağlam ve kaliteli olmasını isterim.Kaliteli üründe haliyle biraz pahalı oluyor.
Gerçi pek sık da lazım olan bir gereç değil ama olmuşken sağlam olsun istiyorum.

Yanıt #28
Değerli Forum arkadaşım 100mm Plastik Elektronik Dijital Kumpas $2.47. Ev kullanımı için işini görür . Kalite düşük seviye . Elektronik komponent ölcüsü ayak aralığı için kullanmak istiyorsan  $0.58 bu basit ölçüm kartıda var.

Eski kulandığım kumpası yurt dışından yaklaşık 100$ getirtmiştim ama Kalite kendini gösteriyor.

Çelik olan gerçekten güzel bir kumpas.Fotograf dan bile okuması gayet kolay.Kararsız kaldım çelik mi karbon fiber mi?

Yanıt #29

Çelik olan gerçekten güzel bir kumpas.Fotograf dan bile okuması gayet kolay.Kararsız kaldım çelik mi karbon fiber mi?
Ölçüm kartını Türkiye'de nereden tedarik edebilirim. AliExpress den artık ürün almak sıkıntı'lı  kargo süresi çok uzun.