Bebek yürüteci devrilme sorunu

Başlatan enes32, 27 Ocak 2018, 21:08:44

enes32

Öncelikle herkese merhaba böyle bir sorunu nereye yazayım kime sorayım bilemediğim için buraya yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler :)

Benim yeğenim var 9 aylık bi bebek bi yürüteci var resmini ekledim boyuna göre biraz küçük geliyor ve haliyle ayaklar yere tam geldiğinden hızlı gidiyor tak tük vuruyor fakat tekerlekler bazen halının kenarlarına takildigindan araba devrilme tehlikesi geciriyor hatta bi kez devrildi.
Şimdi ben düşündüm ki bu aracin tekerleklerin değiştirsem sorun çözülecek gibi biraz daha büyük bi tekerlek takilabilir mi acaba? Tekerleğin türü paten tekerleği gibi bi şey olursa devrilme sorunu ortada kalkar gibi geldi hani halıya takılması direk geçse bi sıkıntı olmaz zaten
Neyse anlatabildim umarım. görüşlerinizi varsa başka fikirlerinizi bekliyorum hayırlı akşamlar

Yusuf usta

Alıntı yapılan: enes32 - 27 Ocak 2018, 21:08:44Öncelikle herkese merhaba böyle bir sorunu nereye yazayım kime sorayım bilemediğim için buraya yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler :)

Benim yeğenim var 9 aylık bi bebek bi yürüteci var resmini ekledim boyuna göre biraz küçük geliyor ve haliyle ayaklar yere tam geldiğinden hızlı gidiyor tak tük vuruyor fakat tekerlekler bazen halının kenarlarına takildigindan araba devrilme tehlikesi geciriyor hatta bi kez devrildi.
Şimdi ben düşündüm ki bu aracin tekerleklerin değiştirsem sorun çözülecek gibi biraz daha büyük bi tekerlek takilabilir mi acaba? Tekerleğin türü paten tekerleği gibi bi şey olursa devrilme sorunu ortada kalkar gibi geldi hani halıya takılması direk geçse bi sıkıntı olmaz zaten
Neyse anlatabildim umarım. görüşlerinizi varsa başka fikirlerinizi bekliyorum hayırlı akşamlar
Mühendislik Diplomayla olmaz. İnsanı adam eden, bilgi değil görgüdür.

enes32

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın