Kurban bayramınız mübarek olsun.

Başlatan ApoAtes, 01 Eylül 2017, 19:13:48

memleket

Adnancoskun

Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin.

Furkan KELEŞOĞLU

Tüm üstadlarımın arkadaşlarin kardeslerin bayramini kutlar nice saglikli bayramlara dilerim
Mekatronik Teknikeri. <br />Elektrik-Elektronik Teknisyeni.

seron

Siz dilersiniz de ben geri mi kalırım? Ben de dilerim, bende dilerim.
Kesebilenlerin kurbanı kabul olsun, kesemeyenler gelecek sefere hayırlı kurban kessin.

Herkese bol kavurmalı, pilavlı, ayranlı, kelle paça çorbalı, etli nohutlu, yoksa etli fasülyeli, yapılabiliyorsa pirzolalı, akla gelebilecek bilimum etli yöresel yemekli, konu komşuya fakirlere de yedirmeli, olmayana da vermeli, hayırlı, bol iştahlı, üstüne baklava ve de kadayıf tatlılı, yetmedi; üstüne çay-kahveli, güzel bir kurban bayramı geçirmesini temenni ederim... Hayırlı bayramlar.

fatih343

Alıntı yapılan: seron - 03 Eylül 2017, 16:33:59Siz dilersiniz de ben geri mi kalırım? Ben de dilerim, bende dilerim.
Kesebilenlerin kurbanı kabul olsun, kesemeyenler gelecek sefere hayırlı kurban kessin.

Herkese bol kavurmalı, pilavlı, ayranlı, kelle paça çorbalı, etli nohutlu, yoksa etli fasülyeli, yapılabiliyorsa pirzolalı, akla gelebilecek bilimum etli yöresel yemekli, konu komşuya fakirlere de yedirmeli, olmayana da vermeli, hayırlı, bol iştahlı, üstüne baklava ve de kadayıf tatlılı, yetmedi; üstüne çay-kahveli, güzel bir kurban bayramı geçirmesini temenni ederim... Hayırlı bayramlar.

Alıntı yapılan: Furkan41 - 03 Eylül 2017, 14:43:19Tüm üstadlarımın arkadaşlarin kardeslerin bayramini kutlar nice saglikli bayramlara dilerim

Herkesin bayramı mübarek olsun :))
Ne kadar ekmek o kadar köfte

cevat1

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın