REGAL MARKA 82 EKRAN

Başlatan toprak2828, 29 Temmuz 2017, 17:19:28

toprak2828

REGAL MARKA 82 EKRAN  LCD TV SES VAR GÖRÜNTÜ YOK LEDLERE GİDEN 24 VOLT ÇIKMIYOR GÖRÜNTÜ ÇOK KARANLIK ANCAK FENER TUTULDUGUNDA GÖZÜKÜYOR BESLEME KARTI SERİSİ 17IPS11  YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

erg123

Beslemede 24 niye cikmiyor yollarini takip ettin mi kisadevreli diyot kondansator birsey var mi

Furkan KELEŞOĞLU

Ledlerde patlak varsa led surucu blogu kendini korumaya alir surdan anlayabilirsin televizyonu kapat biraz bekle sonr tekrsrdan ac ledler hic goz kirpacakmi yani aniden yanip sonucekmi ona bak birde led seritlere disardan kendin voltaj vererek dene resim atabilirsen buraya iyi olur fakat daha once hic led tv sokmemissen dikkatli olmani tavsiye ederim cunku ledler panelin arkasinda bulunan filtrelerin altindadir paneli filan cikartman gerekicek panel cok hassas en kucuk bir vibrasyonda bile catlayalip kirilabilir zaten o kirilirsa tv yi at cope
Mekatronik Teknikeri. <br />Elektrik-Elektronik Teknisyeni.

toprak2828

bu parça dan sıkıntı oldugunu düşünüyorum başka herhangi bir sıkıntı yok anlık ledlerde sinyal falan da yok komple dağıttım ledleri dışardan voltajla ölçtüm çalışıyor lar .

Adnancoskun

Alıntı yapılan: toprak2828 - 01 Ağustos 2017, 14:42:22
bu parça dan sıkıntı oldugunu düşünüyorum başka herhangi bir sıkıntı yok anlık ledlerde sinyal falan da yok komple dağıttım ledleri dışardan voltajla ölçtüm çalışıyor lar .

Bu parçalarda sıkıntı olduğuna nasıl karar verdiniz?
Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın