image

Ana içeriğe git
Konu: Li-İon Pil Nasıl Üretilir-TR altyazı video (120 Kez okunmuş)

Li-İon Pil Nasıl Üretilir-TR altyazı video

Merhaba çocuklar.

Uzun süredir videonun sahiplerinden haber alamıyorum. Bakın videonuza altyazı yaptım, lütfen ekler misiniz? Abiler ablalar videonuza TR altyazı yaptım lütfen youtube ayararından başkalarının altyazı ekleme özelliğini açın....

Yanıt gelmedi...

Bende videoyu indirerek şahsen yarım yamalak ingilizcemle hazırladığım altyazıyı videoya gömdüm. Kendi kanalıma yükledim. Hani yanlış anlamayın pirim kasmıyorum. Kanalım ücretsiz. Reklam geliri vb almıyorum. İnşallah başıma iş açmazlar. Zaten daha evvelki bir videoda "olacak o kadar"dan sahne geçiyor diye Oğulcan Kırca (Levent Kırcanın oğlu) telif atmış. Önce birkaç ay engelli olarak kaldı. Sonra da videoyu izlenme başına gelir kazanılabilir hale getirmişler. Videoyu ne silebiliyorum ne kanalımı kapatabiliyorum.

Neyse. Günümüzde yaygınlaşan Lityum pillerin üretimi ile ilgili yüzeysel kaçmış ama olduka ilgiye değer bir video. Umarım telif atmaz veya dava etmezler.
İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=_-om2fvTYwk

Orjinal kanal ve videosu:
https://www.youtube.com/watch?v=CqUFLaKEIgQ
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.

Ynt: Li-İon Pil Nasıl Üretilir-TR altyazı video

Yanıt #1
Türkçe alt yazı için, teşekkürler...


Not: "Bazı bölümlerde kelimeler, bitişik yazılmış"

Ynt: Li-İon Pil Nasıl Üretilir-TR altyazı video

Yanıt #2
Farkettim ama maalesef geçti artık. :) Videoya gömülü olduğundan o videoyu silip düzeltip yeniden upload etmek ciddi sorun. İdare ediverinn :)
Usta değilim. Sadece hobistim.
Yanıtlarıma bakarak beni usta zannetmeyin.