Kurulu Devre Satın Almak İstiyorum.

Başlatan Beatus, 26 Mayıs 2017, 09:58:32

Beatus

Merhaba ,

Elektronik konusuna ilgim var ancak bu konuda eğitimim yok. Elimde bazı basit devre şemaları var ancak teknik bilgim olmadığı için devreleri kuramıyorum. Bana hem teknik konuda bilgi desteği verecek hem de elimdeki devreleri kurup satabilecek bir desteğe ihtiyacım var.

Elimdeki devreleri kurup bana satmak isteyen arkadaşların benimle temasa geçmesini rica ederim.

Yusuf usta

Alıntı yapılan: Beatus - 26 Mayıs 2017, 09:58:32Merhaba ,

Elektronik konusuna ilgim var ancak bu konuda eğitimim yok. Elimde bazı basit devre şemaları var ancak teknik bilgim olmadığı için devreleri kuramıyorum. Bana hem teknik konuda bilgi desteği verecek hem de elimdeki devreleri kurup satabilecek bir desteğe ihtiyacım var.

Elimdeki devreleri kurup bana satmak isteyen arkadaşların benimle temasa geçmesini rica ederim.

Şemalarınızı buradan tek tek paylaşın. Kurmanızı sağlarız. Satın almadan evvel ücretsiz desteğimizi denemenizi öneririm. :)
Mühendislik Diplomayla olmaz. İnsanı adam eden, bilgi değil görgüdür.

Beatus

Devredeki elemanlar bunlar  ilk etapta bunları nereden bulacağım konusunda destek rica edeyim. Diodu bulamadım mesela
Şemayı evde yükleyebilirim işteyim şuan

1x Mag1 Neodymium magnet, 25x3mm
1x Red LED
1x CMH Coil
2x SC2422 Solar cells
1x 3300µF capacitor
1x 1000µF capacitor
1x 2N3904 transistor
1x 2N3906 transistor
2x 100k resistors
1x 1N914 diode

Yusuf usta

Alıntı yapılan: Beatus - 26 Mayıs 2017, 14:03:53Devredeki elemanlar bunlar  ilk etapta bunları nereden bulacağım konusunda destek rica edeyim. Diodu bulamadım mesela
Şemayı evde yükleyebilirim işteyim şuan

yapmak istediğin devre ne devresi?

diyot Small Signal Fast Switching Diodes diye geçiyor. hızlı diyot olarak uf4007 aynı görevi karşılar sanıyorum. malzemeleri diyot dahil alabileceğin yer:
https://www.direnc.net/uf4007-10-amp-ultra-fast-rectifiers

Mühendislik Diplomayla olmaz. İnsanı adam eden, bilgi değil görgüdür.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın