kızıl ötesi bariyer devresi acil lazım :'(

Başlatan kadr7, 20 Aralık 2016, 20:19:01

kadr7

Öncelikle merhaba ben bu sitede yeniyim.Sınav yerine devre yapmamızı istedi hoca bizden banada kızıl ötesi bariyer devresini verdi.Şöyle alıcı verici devresi arasından bir cisim geçtiğinde lamba yancak.Bİliyorsanız yardım edebilirmisiniz.

Yusuf usta

foruma IR alıcı verici yaz arattır. en ince ayrıntısına kadar şema ve baskı devresine kadar paylaştım. Forumlarda çok gizli bir bölme oluyor. dikkatle bakmazsanız sağ üst köşedeki arama kutusunu göremiyorsunuz. Bu gizli casus bölge çok tehlikeli. forum içinde ne var ne yok yazmanızla bulup size getiriyor. Allah muhafaza :)
Mühendislik Diplomayla olmaz. İnsanı adam eden, bilgi değil görgüdür.

seron

Alıntı yapılan: Yusuf usta - 21 Aralık 2016, 03:22:39foruma IR alıcı verici yaz arattır. en ince ayrıntısına kadar şema ve baskı devresine kadar paylaştım. Forumlarda çok gizli bir bölme oluyor. dikkatle bakmazsanız sağ üst köşedeki arama kutusunu göremiyorsunuz. Bu gizli casus bölge çok tehlikeli. forum içinde ne var ne yok yazmanızla bulup size getiriyor. Allah muhafaza :)
Bizi deşifre etmişsin. Gruptan atıldın!
 :D
Sana kaç defa sivil halka muhabere yöntemlerimizi açıklama dedik...

Yusuf usta

Alıntı yapılan: seron - 21 Aralık 2016, 20:32:13Bizi deşifre etmişsin. Gruptan atıldın!
 :D
Sana kaç defa sivil halka muhabere yöntemlerimizi açıklama dedik...
:)
Mühendislik Diplomayla olmaz. İnsanı adam eden, bilgi değil görgüdür.

olc technics

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın