DS18B20 dijital sıcaklık sensörü

Başlatan samuel111, 17 Mayıs 2010, 00:16:52

samuel111

Sizlerle kendisi hakkında çok fazla türkçe kaynak bulunmayan ds18b20 hakkında geniş olarak yaptığım bir çalışmayı sunuyorum.Oldukça basite indirgeyerek ve net bir şekilde açıklamaya çalıştım.Eminim faydalı olacaktır.

a.yilmaz54

Flatron

Tebrikler
Çok güzel hazırlamışsınız.Eğer bu tür çeviriler yapmak isterseniz, forumdaki \"Çevirmenler\" grubunda sizi de görmekten onur duyarız.

Saygılar

mhoca

gevv

Alıntı yapılan: samuel111 - 17 Mayıs 2010, 00:16:52Sizlerle kendisi hakkında çok fazla türkçe kaynak bulunmayan ds18b20 hakkında geniş olarak yaptığım bir çalışmayı sunuyorum.Oldukça basite indirgeyerek ve net bir şekilde açıklamaya çalıştım.Eminim faydalı olacaktır.

Teşekkürler  bu  sıralar   olumlu  gelişmeler  oluyor :)  umarım siz  ve  sizin  gibi  düşünceli kişiler  sayesinde ileride  kaynak  sıkıntısı  kalmayacak 

samuel111

Şimdi yeni çalışmalara başlayacağım.İnşallah onlarıda sizlerle paylaşacağım.Flatron arkadaşım çevirmen grubuna katılmak isterim fakat site içerisinde malesef bulamadım..Sanırım benim dikkatsizliğim.Link verebilirsen sevinirim...

gevv

Alıntı yapılan: samuel111 - 17 Mayıs 2010, 20:06:54Şimdi yeni çalışmalara başlayacağım.İnşallah onlarıda sizlerle paylaşacağım.Flatron arkadaşım çevirmen grubuna katılmak isterim fakat site içerisinde malesef bulamadım..Sanırım benim dikkatsizliğim.Link verebilirsen sevinirim...

sadece izin verilen üyeler görebiliyor  çeviri  grubuna erişiminiz  sağlandı  kategori  \"\"Forum Yönetimi Duyurular\"\"  bölümünde bulunuyor ilginiz için teşekkürler

mhmtcbnlar

ARKADASLAR DS18B20 İLE YAPILMIS 16F877 YADA 16F628 PİCİNİ KULLANARAK SADECE SICAKLIGI ÖLÇEN BİR DEVRE YAPACAGIM ELEKTRONİKTE YENİYİM VE BİR ÖDEVİM VAR..BU DEVREYİ YAPMIS OLANINIZ VARSA PROGRAMIYLA BIRLIKTE YOLLUYABILIRMISNZ BU ARADA PROGRAM DİLİ FARKETMEZ SIMDIDEN COK COK TESEKKURLER ILGINIZI BEKLIYORM  :)

neural

Mesaj yazdığınız başlığın ilk mesajı zaten bundan bahsediyor.
Samuel111 çok güzel bir çalışma yapmış, ellerine sağlık.

Kolay gelsin.

mcsech

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın