Ana içeriğe git
Konu: YAMYAMLARIN SOHBET BÖLGESİ III (40262 Kez okunmuş)

Ynt: YAMYAMLARIN SOHBET BÖLGESİ III

Yanıt #2070
Son zamanlarda ben de guduruyom.
@ozgurece
Sana toplamış olduğum o PC ye sulanmaya başlayacağım haa.
Elimde bir sürü PC var o performansı ve stabiliteyi yakalayamadım.

Yanıt #2071
Evet haklısınız Onursal Hocam O pc gerçekten çok seri çalışıyor. Sizin Pc yapılandırma gerçekten güzel ve sorunsuz.
Hocam bu cihazda pilleri hangi modda şarj önerirsiniz burada 3 mod seçilebiliyor. 18650 Lion piller için seçenek ne olmalı. ?

Yanıt #2072
Evet haklısınız Onursal Hocam O pc gerçekten çok seri çalışıyor. Sizin Pc yapılandırma gerçekten güzel ve sorunsuz.
Hocam bu cihazda pilleri hangi modda şarj önerirsiniz burada 3 mod seçilebiliyor. 18650 Lion piller için seçenek ne olmalı. ?

Modlarını buradan bilemem ama yavaş şarj daima iyidir.

Yanıt #2073
Aha bu fan.
X

Yanıt #2074

Yanıt #2075
@Mr_YAMYAM Hocam dünden itibaren ne kadar pil varsa şarja girdi :D . Bu alet gerçekten düzgün şarj ediyor. Diğer çakma şarj ünite ve cihazlarına hiç benzemiyor. Öncesinde dolduramadığım veya dolmuş gibi görünüp hemen biten piller vardı bu cihazda iyi sonuç aldım. Cihaz ve piller fazla ısınmıyor ama ben yinede Laptop soğutucu üzerinde Şarja devam..

Yanıt #2077
HAAA öyle ya.
Benim TP sandığım yer iç adaptörün voltaj çıkışı olduğu gibi aynı zamanda buradan voltaj verilebilir demektir.

Yanıt #2078
@Mr_YAMYAM hocam . Bu aşağıdaki ADSL splitteri Ethernet cat6 kablo bağlantısı için kullanabilirmiyim. Bu splitteri duvara monte ederim gelen Cat6 kabloyuda bu splittere bağlarım . RJ45 çıkışından kablo bağlantısı ile data alabilirim. Siz ne dersiniz.? Bu mainboard da filtre elemanları var.

Yanıt #2079
Kullanamazsın.

Yanıt #2080
Neden ki  ? Modem çıkışından RJj45 Kabloyu iki duvardan geçirip bu splittere bağlasam ?

Yanıt #2082
@Mr_YAMYAM hocam NiteCore ye bağladığım Adaptörde Amper gücü yazılmamış yaklaşık 5A hesapladım. Doğrumudur  :du: ?

Yanıt #2083
@Mr_YAMYAM hocam NiteCore ye bağladığım Adaptörde Amper gücü yazılmamış yaklaşık 5A hesapladım. Doğrumudur  :du: ?

Doğru değildir. Ama doğru bile olabilir :D
220V giriş için bir akım değeri vardır. Aynı zamanda harici adaptör çıkışı için de bir akım değeri vardır.
Acaba hangisidir.

Yanıt #2084
Nasıl ölçebiliriz ? Onursal hocam bir yöntem vardır mutlaka ?
Ben şöyle hesaplamıştım , yaklaşık olarak tabiki. Bu küçük adaptör 24W 2A bunu örnek alarak orantı ile 5A buldum