Ana içeriğe git
Konu: YAMYAMLARIN SOHBET BÖLGESİ III (33729 Kez okunmuş)

Ynt: YAMYAMLARIN SOHBET BÖLGESİ III

Yanıt #1965
Gayet güzel olur.
Ama tweeterların kazancı düşükse ses çok az çıkar.

Yanıt #1966
Onursal hocam uyduruk tweterların arkasındaki etikette yazı bu . Bizim çakma LM 3915 serisini yapanlar bunuda Çakmışlar :(  .Ben anlamıyorum.  :(

Yanıt #1967
Onursal hocam uyduruk tweterların arkasındaki etikette yazı bu . Bizim çakma LM 3915 serisini yapanlar bunuda Çakmışlar :(  .Ben anlamıyorum.  :(

Anlaşılmayacak bişii yok.
İstanbulda bu işi yapanlar ganimet gibi.
Çinden uyduruk aletleri getirtip, üzerine bir de marka bastılar mı al sana TS bilmem ne tweeter :D
Ben bizzat gördüm. Adam harıl hurul etiket basıyordu :D

Yanıt #1968
Anladım O zaman kondansatörleri uyduruk tweterlara takıp yazık etmeyeyim. Şimdilik tweterları 5+1 de Sadece Ön Sol ve Sağ olana bağladım. Arka sol ve sağda ki Tweterları söktüm. Onursal Hocam sağolun.

Yanıt #1969
Hiç sanmıyorum. bunlardaki güncellemeler veya yazılımlar sadece kendi ic yazılımda olabilir. donanım üstünde yazılım değişikliği yapamazlar. cünkü donanım bir kere tasarlanıyor. yapabileceğin en güzel şey. eski alıcı gözdeki entegrenin ne olduğunu öğrenip eğer kide pin durumları anyı ise entegreyi deiştirmen dğeil ise kücük bir pcb cizip kutuya göre takman olacaktır.

@Furkan41 arkadaşım üretici firma ile irtibata geçip bu aşağıdaki ojinal alıcı göz modülü sipariş vermiştim. 15TL ye (Kargo dahil) Göndermişler. OK. Sorun çözüldü. Biz Elektronikçiler hemen içini açıp bakarız bilirsin  :D Entegrenin numarasını okuyamadım , ayrıca ikinci gözü neden göndermişler onada anlam veremedim.  :du: