Gmail'deki mobil oyunun İilerlemesini başka bir Gmail'e aktarmak

Başlatan Fatih Hür, 05 Ağustos 2016, 22:53:47

Fatih Hür

Arkadaşlar ne olur yardım edin bir Gmail'deki mobil oyunun İilerlemesini başka bir Gmail'e nasıl aktarabilirim ? Yardım ederseniz çok sevinirim...

seron

Oyun ilerlemesi sanırım "saved games" ya da "saved point" gibi birşey.
Bilgim yok ama, bir hesabına kayıtlı kaydedilmiş oyununun başka bir hesaba aktarabileceğini sanmıyorum. Yapılabiliyorsa bile oyun muhtemelen sıfırlanır.

Mustafa281

Alıntı yapılan: Fatih Hür - 05 Ağustos 2016, 22:53:47Arkadaşlar ne olur yardım edin bir Gmail'deki mobil oyunun İilerlemesini başka bir Gmail'e nasıl aktarabilirim ? Yardım ederseniz çok sevinirim...

Telefon ne bilmiyorum ama depolama kismina geldigin zaman tam hatirlamiyorum Gmail hesabin cikacak o hesabi surekli senkronize et ki ne oyun oynadiysan oraya kaydolsun eger telefon formatlanirsa felan google play e giris yaparken o hesapla giris yap ki savelerin her daim elinin altinda olsun ;)

seron

Alıntı yapılan: Mustafa281 - 07 Ağustos 2016, 23:54:37Telefon ne bilmiyorum ama depolama kismina geldigin zaman tam hatirlamiyorum Gmail hesabin cikacak o hesabi surekli senkronize et ki ne oyun oynadiysan oraya kaydolsun eger telefon formatlanirsa felan google play e giris yaparken o hesapla giris yap ki savelerin her daim elinin altinda olsun ;)
Bak onu unutmuşum. Firefox'ta da bu senkronizasyon olayı var. farklı bir hesapla dahi giriş yapsam, senkronizasyon sayfasına bağlanır, parolayı doğru girersem eşitliyor. ama yukarıdaki konu için de geçerli midir, bilmiyorum.

Mustafa281

Alıntı yapılan: seron - 08 Ağustos 2016, 18:46:08Bak onu unutmuşum. Firefox'ta da bu senkronizasyon olayı var. farklı bir hesapla dahi giriş yapsam, senkronizasyon sayfasına bağlanır, parolayı doğru girersem eşitliyor. ama yukarıdaki konu için de geçerli midir, bilmiyorum.
Firefox u sadece oyun oynamak icin kullaniyorum o da iyi bir tarayici

Fatih Hür

Alıntı yapılan: seron - 08 Ağustos 2016, 18:46:08Bak onu unutmuşum. Firefox'ta da bu senkronizasyon olayı var. farklı bir hesapla dahi giriş yapsam, senkronizasyon sayfasına bağlanır, parolayı doğru girersem eşitliyor. ama yukarıdaki konu için de geçerli midir, bilmiyorum.
eşitliyor derken nasıl yani

seron

Arkadaşımız soruyu özel mesajla da sormuş. Aynen buraya da geçeyim:
"Şöyle:
kaydettiğin (yıldız imiyle favorilere eklediğin) internet siteleri, forumları
sonra tarayıcıya yüklediğin adblock filtrelerin, indirme eklentilerin, çeşitli eklentiler ve geliştirmelerini
firefoxun sync(eşitleme) sitesine kayıt olarak eşitle diyorsun.
bilgisayarına format attın. veya başka bir bilgisayarda oturum açtın. tarayıcını açtığında ayarlardan eşitle kısmına giriyorsun. hesap sayfan açılıyor. kayıtlı şifreni ve email adresini girince eşitle diyorsun, kendi bilgisayarında kayıtlı ne var ne yoksa hepsini bu yeni firefoxa aktarıyor, hiç uğraşmadan kendi firefoxun haline getiriyor.

işte diyorum ki aynı şey chrome 'da da varsa, ve oyunlar için de geçerli ise, bu sync işlemiyle belki onuda kurtarırsın. onu demek istiyorum. ama emin değilim oyunlar için de geçerli mi değil mi...?"

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın