Altium Designer Sıfırdan Videolu Anlatım

Başlatan e135193, 22 Temmuz 2016, 01:20:35

e135193

Merhabalar

Altium Designer Programını Sıfırdan başlayanlar için videolu anlatımımı içeren video serisine aşağıdaki link'ten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLoXLyL71v6I4BrkdjMZqAbrlXugHWrSNF

Selamlar

Engin

seron

Paylaşım için teşekkürler ama ses neredeyse hiç gelmiyor.
siz mi hazırladınız? şayet video sizinse sesi yükseltmeye çalışabilrsiniz programla.

e135193

Hocam Merhabalar

Evet video ve anlatım bana ait. Sesin çok az geldiği konusunda haklısınız, mikrofon problemi vardı. İleride videoların sesleri ile ilgili sıkıntıyı halletmeye çalışacağım.

Selamlar

toyer

elinize dilinize sağlık. teşekkür ederim.
ilk videoyu izledim ses geliyor sonuna kadar açtıgımda sesi. bir ugultuyla beraber ama anlaşılmasında problem yok. diğer videolar nasıldır bilmiyorum.

sayangku

Alıntı yapılan: e135193 - 22 Temmuz 2016, 01:20:35Merhabalar

Altium Designer Programını Sıfırdan başlayanlar için videolu anlatımımı içeren video serisine aşağıdaki link'ten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLoXLyL71v6I4BrkdjMZqAbrlXugHWrSNF

Selamlar

Engin

sa hocam öncelikle böyle yararlı bilgiler paylastıgınız için teşekkürederim hep aklımdaydı genelde eagle çizerdim ama isallh sizin ders videolarınız sayesinde altium kullanıcam :)
''Paranın Başkaları İçin Taşıdığı anlam,
  benim için  birşey ifade etmiyor ''
                                                   Nikola Tesla

smps

Teşekkürler hocam
Bende Altium kullanmayı düşünüyorum epey zamandır.Ama fırsat olmuyordu. İyi bir proteuscuyumdur :)
Programı güvenilir bir şekilde edinebileceğim bir kaynak varmı önereceğiniz.? @gevv  hocam kızar böyle şeylere.........
 Edit: Bir kusur ettiysek affola maksadım tabikide korsan yazılım kullanmak değil.

seron

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın