brenner 8 pıc programlayıcı yazılımı lazım?

Başlatan Tristor, 18 Mayıs 2016, 20:24:22

Tristor

herkese merhabalar.brenner 8 pıc programlayıcı mevcut elimde iki yıl önce almıştım.şimdi bilgisayara yükleyecem cd si kayıp bulamadım.aldıgım yerede gittim yardımcı olamadılar.sizden ricam kurulumyapabilmem için kurma dosyaları lazım internetten indirdim fakat güncel olmadığı için setup dosyası yok onun için bilgisayara kuramadım yardımcı olursanız sevinirim.

------------------------------------------
başlık düzenlendi okuyunuz: https://elektronikprojeler.com/index.php/board,139.0.html

Tristor

gevv

kurulum gerekirmiyor "USBurn14a1.exe"   dosyasını çalıştırıyorsunuz

gevv

Tristor

hocam valla yine setup yok bir türlü çalıştıramadık.bilgisayrdan anlayanlara götürdüm onlarda işin içinden çıkamadı.ne söylediyseniz yaptım.olmadı

Tristor

"USBurn14a1.exe yi çalıştırıyorum lıbusb0 bilgisayarınızda yüklü değil diyor

Tristor

Hocam çok tesekkur ederim verdiğiniz bilgiler çok isime yaradı.ancak windows 7 de programı çalıştırdım benim pc windows 10 benim pc de çalışmadı windows 10 a uyumlu değil windows 10 u yediye çevire bilirsem cevirecem.çok tesekkurler

Tristor

Hocam 16 f628 pıc deki bilgileri bilgisayara kopyalayıp başka 16f628 pıc e aktarabilirmiyim nasıl yapabilirim.brenner 8 kullanicisiyim yardımcı olursanız memnun olurum

Tristor

Teşekkür ederim hocam saol.hocam brenner 8 i windows 10 da nasıl çalıştırabilirim ne yaptıysak çalıştıramadım windows 7 8 de çalışıyor 10 da calismiyor

davut naci kaya

Programmı çalışmıyor. Yoksa usb brenner driver mı yüklenmiyor. Hata ekran görüntüsü yükleyin.

Tristor

Program çalışmıyor ara yuz geliyor fakat bilgisayara kurmuyor.özelliklerden baktım uyumuna windows 7 ve 8 i gösteriyor windows 10 yok

davut naci kaya

Gevv in verdiği linkteki bütün usburn versiyonlarını tek tek indirip deneyin bence. Programın sayfasında win10 desteği yoksa beklemekten başka çareniz yok, geliştirici sorunu çözene kadar. Win10 da sanal winxp kurup çalıştırabilirsiniz belki.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın