Kombi Sökümü _ Bugün Ne Sökelim? -64-

Başlatan elektrofizikci, 18 Ocak 2016, 19:59:27

elektrofizikci

"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede  [url=http://www.elektrof

Mr_YAMYAM

Kesin başkasının kombisini sökmüştür :D
Kendi kombisini sökseydi sanırım dayak yerdi :D

elektrofizikci

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 18 Ocak 2016, 20:04:16Kesin başkasının kombisini sökmüştür :D
Kendi kombisini sökseydi sanırım dayak yerdi :D

benimkinin aynısı abi.. üst kat değişmişti. 70 TL verdim aldım. daha vermedimde vercem işte.. Hurdacı 50 ye alıyo. 20 TL girdi .. bilime feda olsun ne yapalım :)
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede  [url=http://www.elektrof

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: elektrofizikci - 18 Ocak 2016, 20:36:24benimkinin aynısı abi.. üst kat değişmişti. 70 TL verdim aldım. daha vermedimde vercem işte.. Hurdacı 50 ye alıyo. 20 TL girdi .. bilime feda olsun ne yapalım :)
MOTORUNU VE 3 YOLLU VANASINI SÖK ELİNDE YEDEĞİN OLSUN.
Sadece 3 yollu vana değişimi 300 kaat :D

elektrofizikci

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 18 Ocak 2016, 20:42:05MOTORUNU VE 3 YOLLU VANASINI SÖK ELİNDE YEDEĞİN OLSUN.
Sadece 3 yollu vana değişimi 300 kaat :D
Abi 3 yollu vana yolunu kaybetmiş durumda :) Anladın sen onu.. :) Ama elektronik kartlarını falan saklıyorum... Onlar sağlam...

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: elektrofizikci - 18 Ocak 2016, 20:49:47Abi 3 yollu vana yolunu kaybetmiş durumda :) Anladın sen onu.. :) Ama elektronik kartlarını falan saklıyorum... Onlar sağlam...
Ben @seron  muyum. :D
Elbette anladım. :)
Kısacası o hurdanın hurdası bile kıymetli. Ciğeri midesi veya benzer organları son derece kıymetli.
AL SANA BİR KONU.
3 YOLLU VANA SÖKÜMÜ ve TAMİRİ.
Ehü ehüü.
Yapabiliyorsan tabii :D

elektrofizikci

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 18 Ocak 2016, 21:09:57Ben @seron  muyum. :D
Elbette anladım. :)
Kısacası o hurdanın hurdası bile kıymetli. Ciğeri midesi veya benzer organları son derece kıymetli.
AL SANA BİR KONU.
3 YOLLU VANA SÖKÜMÜ ve TAMİRİ.
Ehü ehüü.
Yapabiliyorsan tabii :D

abi fena parçaladım zaten, çok da birşey yok , full demir :) bi mebran var.  motorlu olandan olsa neyse de.. bunları porçözle falan temizliyolar heralde, kirini pasını. kir pası da temizlenince hareketli parçalarda sıkışma yapmıyor ya da kaçak... öyle tahmin ediyorum

Mr_YAMYAM

Metal aksamlarda kireçlenme varsa porçöz ile temizlenebilir.
Ama üç yollu vananın membran dediğin şeyi de oldukça önemlidir. Bu lastik malzeme zamanla deforme olabiliyor.
Ama uyduruk üretimlerden alırsan iş yapmıyor elinde kalıyor.
Benim hıyar arkadaşım 40TL vermedi orijinal ürüne, sonra gitti 20TL lik ürünlerden aldı.
İş görmeyince 4 tane almak zorunda kaldı ama;
Hiç birisi olmayınca gitti 40TL lik ürünü, hurdadan aldığı eski bir vanadan sökmüştü :D

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın