Dikiş makinesi motoru ile kontrplak, plaket vb. kesmek için aparat arıyorum.

Başlatan ApoAtes, 02 Ocak 2016, 17:14:34

ApoAtes

Merhaba, başlıkta da belirtmiş olduğum gibi elimde ekte görmüş olduğunuz pedallı 200/230V 100W dikiş makinesi motoru bulunmakta. Kontrplak, plaket vb. şeyler için çok fazla uğraşıyorum. Özellikle bu aralar kontrplak ile fazla uğraşıyorum. Haliyle ne kadar ince dahi olsa belli bir süreden sonra yoruluyor ve yamuk kesmelere başlıyorum :) Bunun için boşta duran bu motoru değerlendirmek istiyorum. Buna uygun bir aparat bulmak mümkün müdür? Hiç böyle birşey yapan var mı acaba içimizde bilgilendirse biraz çok minnettar olurum. Tezgah vesaire onları kendim yapıp ayarlarım tek sorunum çevremde olabilir dediğim yerlere sordum ama biz böyle bir aparat bilmiyoruz demekten başka birşey demediler :)

gevv

ek bir aparat ile daire testere ucu bağlayacaksınız başka yolu yok

tahminen bu motora uygun aparat yoktur belki matkap mandreni takılabilir  onada testre bağlanır ama fazla sarsılır

ApoAtes

Teşekkürler, bunun için karaköy tarafına gidip iyice bir aramak şart oldu sanırım :) nette bulamadım buna uygun birşey belki bilen varsa diye bir sorayım dedim :)

sonerbicer

Alıntı yapılan: ApoAtes - 02 Ocak 2016, 17:14:34Merhaba, başlıkta da belirtmiş olduğum gibi elimde ekte görmüş olduğunuz pedallı 200/230V 100W dikiş makinesi motoru bulunmakta. Kontrplak, plaket vb. şeyler için çok fazla uğraşıyorum. Özellikle bu aralar kontrplak ile fazla uğraşıyorum. Haliyle ne kadar ince dahi olsa belli bir süreden sonra yoruluyor ve yamuk kesmelere başlıyorum :) Bunun için boşta duran bu motoru değerlendirmek istiyorum. Buna uygun bir aparat bulmak mümkün müdür? Hiç böyle birşey yapan var mı acaba içimizde bilgilendirse biraz çok minnettar olurum. Tezgah vesaire onları kendim yapıp ayarlarım tek sorunum çevremde olabilir dediğim yerlere sordum ama biz böyle bir aparat bilmiyoruz demekten başka birşey demediler :)

BU SAYFAYA  BAK SNA  YARDIMCI OLUR  ADAM  AYNEN YAPMIŞ TARİFİDE  VAR
http://www.kendinyapsitesi.com/kendin-yap/pcb_kesimi_icin_testere_yapimi-3398.html

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın