SP200S atmel programmer driver?

Başlatan azizruh, 05 Aralık 2015, 14:36:02

azizruh

Merhaba arkadaşlar bende Bir tane SP200S atmel Programmer var ama bunun driver ve softwaresı yok o kadar araştırdım ındırdım olmadı yardım edebilir misiniz acaba yada yazılımı olan var mı lütfen bende wındows 7 yuklu
resmı bu
http://www.direnc.net/modules/catalog/products/pr_01_22133_max.jpg?rev=1420887772

azizruh

çok sagul abi büyük çok sevindim valla elımde patladı dıye sınır kupu olmustum teşekkür ederim abi bide bir şey sorabılır mıyım bu programlayıcı ıle Atmel8 Atmel16 programlıyabılır mıyım ATMEGA8@ISP yazıyor bu programlıyabılırsın mı anlamında oluyor alırken ISP olmasınamı bakmm lazım Burdaki ISP ney

gevv

kılavuzda desteklediği entegrelerin listesi var   atmega16 ve atmega8 listede olduğuna göre programlarsın  ama kartda bulunan ZIF soket üzerinden olmaz   ISP soketi üzerinden programlanacak   

kılavuzda ""Figure 11""  resminde soketin bağlantı bilgileri verilmiş

örneğin  atmega16 yı bread board da takacaksın  ISP soketinen gelen kablolarıda ilgili bacaklara bağlayıp programlayabilirsin

bu bilgileri datasheet dosyalarından alabilirsin mesela atmega8 de MISO pin 18 miş    RES, MOSI vb.. gerekli tüm pinleri kartın üstündeki ISP soketinden programlayacağın entegreye bağlayacaksın..

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın