Mozilla Firefox 43.0 Beta 9

Başlatan ozgurece, 04 Aralık 2015, 19:04:45

Mr_YAMYAM

seron

Merak etme; biri iki haftaya kadar güncelleme listene girer :D Zaten linux güncellemesiz de barut gibi gidiyor. 8)  Windowsta güncelleme alma da gör bakalım ne oluyor ;)

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: seron - 04 Aralık 2015, 21:26:42Merak etme; biri iki haftaya kadar güncelleme listene girer :D Zaten linux güncellemesiz de barut gibi gidiyor. 8)  Windowsta güncelleme alma da gör bakalım ne oluyor ;)
Ben zaten 37 den beri güncellememişim.
Barut gibi çalışıyor :)

seron

bazen güncellememek de gerekebiliyor. güncelledikten sonra istediğin bazı özellikler kayboluyor. elindeki sürüm kararlı ve işini görüyorsa güncelleme bence. bu arada bir linux forumundayım. sana söylemiştim. gelip ara sıra bir bakabilirsin, nikim aynı. sıkıntısı olanlar sıkıntısını paylaşıyor, aktif şekilde yardım alıyor. katılım yüksek, hareketli bir forum.

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: seron - 04 Aralık 2015, 22:06:02bazen güncellememek de gerekebiliyor. güncelledikten sonra istediğin bazı özellikler kayboluyor. elindeki sürüm kararlı ve işini görüyorsa güncelleme bence. bu arada bir linux forumundayım. sana söylemiştim. gelip ara sıra bir bakabilirsin, nikim aynı. sıkıntısı olanlar sıkıntısını paylaşıyor, aktif şekilde yardım alıyor. katılım yüksek, hareketli bir forum.
PC üzerine forumlardan artık sıkılıyorum. Yıllarca PC toplayıp masüstü ekran görüntüleri üzerine görüştük.
Teknoloji üzerine görüşmeler varsa bana haber et :D

NOT'lu HATIRLATMA.
Eklemiş olduğum resme iyi bak :D

seron

Baktım.
Takıldığın siteler ile eklentiler görünüyor. 43 beta 9 u kullanıyorsun.
Yok abi... Maalesef bildiğim site yok :-[

Mr_YAMYAM

Alıntı yapılan: seron - 04 Aralık 2015, 23:09:50Baktım.
Takıldığın siteler ile eklentiler görünüyor. 43 beta 9 u kullanıyorsun.
Hah işte onu demek istemiştim :)
Daha sürüm pişmemiş iken ben beta sürümüne güncellemiştim. Baktım ki herhangi bir anormalliği yok devam ettim :D

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın