4 cikisli anfi

Başlatan huseyin, 09 Mart 2009, 02:00:49

huseyin

selam arkadaslar.aranizdaki en yeni ve bilgisiz uye olarak banana yadim lutfen.4 kanalli oto anfisi 2 kanalini (R)+ (L) -kullanip tek subwoofer a baladim.buraya kadar hersey normal ama diger 2 sini normal 2 haperlore balayinca motor gurultusu geliyor.bunun sebebini yazarsanis sevinirim tesekkurler..

bahtiyar

oto amfilerin uzerinde köprü baglantı şeması olur ona göre kurulur ya koprü ile tam güç bir hoparlor kullanırsınız yada normal 4 çıkıs kullanılır benim bildigim bu
veni...vidi...vici..bici...

huseyin

sagol bahtiyar kardes.bende 2. anfiyi alip taktim.simdi iyi oldu.iyi gunler

defeatist

arkadaşım köprü moda girdiğinde  sadece + uçlara bağlayacaksın hoparlörünü yoksa motor sesini yer... mesela rl nin artısı rr nin artısını alacaksın bu şekilde olacak.
uzun süreden sonra yine sizlerle www.elektropaylasim.com

President

Alıntı yapılan: huseyin - 09 Mart 2009, 02:00:49selam arkadaslar.aranizdaki en yeni ve bilgisiz uye olarak banana yadim lutfen.4 kanalli oto anfisi 2 kanalini (R)+ (L) -kullanip tek subwoofer a baladim.buraya kadar hersey normal ama diger 2 sini normal 2 haperlore balayinca motor gurultusu geliyor.bunun sebebini yazarsanis sevinirim tesekkurler..

Arkadaşım bu senin bağladığın sistem surround\'un temelidir. Çıkışları zorlarsın ısı problemi çıkar. Teybin eti budu nedir ki bu şekilde bağlama gereği duydun. Güzel bir oto anfisi üzerinde bağlarsan sesi tok ve kaliteli alırsın.
Kolay Gelsin.....

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın