Programları Öğrenelim: Photoshop (zip paylaşım)

Başlatan seron, 12 Nisan 2015, 15:53:22

seron

arkdaşlar elektronikle alakası olmasa da belli başlı bazı programlara en azından aşina olmak, diğer konularda da sıkıntı yaşamadan işlerimizi kolayca halletmemize yardımcı olur. en azından yüzeysel olarak da olsa programları bilemiz, en azından basit düzeydeki işlerimizi kendi başımıza yapmamıza olanak tanır.

konu çok fazla görsel içerdiğinden tek tek yüklemeye üşendim. bu nedenle yandex diskimden zip olarak paylaşıyorum. ola ki ilgelenen arkadaşlar olursa indirip bakabilir. içerikte masaüstünden çekilmiş resimlerle photoshop programını basitçe tanıtıyorum. herhangi bir konuda bilgi isterseniz bildiğim kadarıyla bu başlık altından yardımcı olmaya çalışırım.

geçenlerde bir arkadaşımız baskı devreyi nasıl ters basacağını sormuştu. içindeki videoda bunu da kısaca anlattım ama fazla yer kaplamaması için hızlı geçiyor; yazılı siyah ekranlarda pause yaparsanız okuyacak kadar vaktiniz olur.

BİLGİ: adobe photoshop programını kimler kullanır?

reklamcılar, grafikerler, site tasarımcıları, CD-DVD kutusu, ürün kutusu tasarımı yapmada, kartvizitten reklam panosu, işletme logosu yapımına, resim foto rötuşlamaya kadar; film sektörleri, TV kanalları, basım ve yayın kuruluşları, matbaalar, gazeteler, ressamlar(bilgisyarda resim yapan), karikatüristler, elektronik ile uğraşanlar,amatör ve profesyonel olan herkes...

paket boyutu 4.80mb olup kota dostudur.
arşiv formatı ziptir.
indirip masaüstünüze çıkartıp resimleri sırayla inceleyin. gif olan resimler hareketlidir. bunları win medya playerde veya irfanwiewde açarsanız daha iyi olur.
buyrun:
https://yadi.sk/d/FP8kmkXHfvj7d
anlatımlar tarafımdan hazırlanmış olup, ileride "nasıl yapılır?" ibisinden konuları ekleyeceğim.
indirmede sorun yaşarsanız başka yyere de yükleyebilirim. şu aralar dosya tc de sorun var.
örnek gif:

[mergedate]1428843058[/mergedate]
unutmadan adobe PS CC yi adobenin resmi sayfasından 30 günlük demo olarak edinebilirsiniz. 30 gün sonra süresi biter ve kullanımdışı kalır. lütfen programları kaçak-korsan kullanmayalım. duyarlılığınız için teşekkür ederim.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın