Blogger da Karakter Sorunu

Başlatan Kemal88, 30 Mart 2015, 23:43:21

Kemal88

Arkadaşlar kendi blogumda da bazı karakterler çıkmıyor. Şöyleki, mesela geçenlerde blogdaki sayfama << ve >> karakterlerini eklemiştim, cümlelerin içinde kullanmıştım fakat o sayfa taslaktı. Yani yayınlamamıştım. Yeni şeyler ekleyeyim diye taslağı açtığımda belirttiğim karakterlerin yerine &amp;lt; gibi karakterler olduğunu gördüm. Bu karakteri 26 kere kullanmışım ve daha da kullanıcam zırt pırt böyle olursa sıkıntı olacak. Bunun bir çözümü varmıdır ? Karakterleri değiştiriyorum fakat tekrar eski hale geliyo kimi zaman. Epey bi sinir bozucu diyebilirim. Teşekkürler.
[mergedate]1427746901[/mergedate]
Saçma bi şekilde ctrl z yapınca karakterler düzeliyor :)
"Ne kadar çok bilgi o kadar düşük ego, ne kadar az bilgi o kadar yüksek ego" Albert Einstein

gevv

Onlar karakterlerin html karşılığı diyebiliriz yazıyı yayınladığınızda normal görünmeleri lazım

Görsel yazı editörü çeviriyor

Kemal88

ctrl + z sadece bi bilgisayarda rastgele oldu tabiki onla alakası yok fakat sorun hala devam ediyor bende artık o karakterleri kullanmaktan vazgeçtim. O karakter yerine kelimelerle ifade ediyorum şimdilik.
"Ne kadar çok bilgi o kadar düşük ego, ne kadar az bilgi o kadar yüksek ego" Albert Einstein

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın