Ana içeriğe git
Konu: ANKARALILAR İÇİN : MAKERS ANKARA 3 Mart da Odtü Gelişim Günlerinde (60 Kez okunmuş)

ANKARALILAR İÇİN : MAKERS ANKARA 3 Mart da Odtü Gelişim Günlerinde

GEVV yakında benden kira alacak gibi.. Bu başlığı (Teknolojik Fuarlar) resmen kapatmışım :)

http://www.makersturkiye.com/


5000'den fazla kişinin gelmesinin beklendiği, farklı sektörlerden bir çok konuşmanın olacağı 2-3-4 Mart günleri yapılacak olan, IEEE ODTÜ'nün düzenlediği ODTU Kampüs Gelişim Günleri dahilinde, 3 Mart "Maker"lara adanmış bir gün olarak ortaya çıktı.

Maker hareketinin gönülden destekçisi Turkcell'in katkıları ile, 3 Mart günü halka açık ve ücretsiz olarak bir Maker Panayırı gerçekleşecek. Saat 10:30'da başlayacak olan etkinlik 18:00'e kadar devam edecek. 35 kadar projenin katılacağı panayırda ebru sanatından, pancake yapan robota, interaktif müzik küresinden, keçe ile yapılan işlere kadar geniş bir yelpaze olacak.

Proje başvuruları kapanmıştır. Keyifli projeleri incelemek, maker'lar ile tanışmak için hepinizi bekliyoruz! Çocuklarınızla da gelebileceğiniz etkinlik her yaşa hitap ediyor. Giriş için bilet, kayıt gerekmiyor.
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede  [url=http://www.elektrof