Solar panel yapımı için tab ve bus telini nerden bulabilirim?

Başlatan serkan_48, 11 Aralık 2014, 19:47:29

serkan_48

Konu başlığında da belirttiğim gibi TAB ve BUS Teli arıyorum.

Solar panel yapmak için tab ve bus tellerine ihtiyacım var. 6x6" 4 watt hücrelerim geldi. Şimdi bunları birleştirmek için tellere ihtiyacım var.

Ayrıca cam için önerileriniz nedir nasıl bir cam kullanmamı önerirsiniz?

Kolay gelsin.

serkan_48

Evet bu ürün ancak ürün satıştan kalkmış yada satılmış. Görmüştüm bu ürünü.

yolgezer

ben cok dikkat etmedim ama bi ilan varsa milyoju da vardir. istersen satici ile iletisime gec, imkan dahilinde ise yeniden satisaacmaaini rica et. ben oyle yaptim o sitede.

seron

Alıntı yapılan: serkan_48 - 11 Aralık 2014, 19:47:29Konu başlığında da belirttiğim gibi TAB ve BUS Teli arıyorum.

Solar panel yapmak için tab ve bus tellerine ihtiyacım var. 6x6" 4 watt hücrelerim geldi. Şimdi bunları birleştirmek için tellere ihtiyacım var.

Ayrıca cam için önerileriniz nedir nasıl bir cam kullanmamı önerirsiniz?

Kolay gelsin.

serkan nasıl bir cam lazım? cam niye lazım? günısı paneline benzer bir kutu olmaz mı?

haylaz

serkan_48

seron solar panelleri incelediğimde bu cam ışık geçirgenliği yüksek olan temperli ısı ve darbelere dayanıklı içeri nem geçirmeyen bir özelliğe sahiptir.

Araştırmaktayım. Nihayetinde güneş gözeleri ışıkla çalışıyor. Işık yolundaki her engel panel verimlerini engeller. Bu nedenle yukarıdaki özellikleri taşıyan bir cam kullanılması gerekiyor.

haylaz sitesini gördüm yarın bir arayacağım. Ürün listelerinde yok ama yinede sormakta fayda var teşekkürler.

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın