Geleneksel YAMYAMLAR toplantısı.

Başlatan Mr_YAMYAM, 13 Eylül 2014, 18:18:30

Mr_YAMYAM

Geleneksel YAMYAMLAR toplantısının ilk buluşması Antalya'da yapılmıştır.
Baş YAMYAM Onursal, Seron ve Serkan_48'i afiyetle yemiştir.
Bu tür toplantıların devamı dileği ile.

İnşallah Gevv hocamızı da biryerlerde yiyebiliriz.

serkan_48

Arkadaşlar merhabalar...

Hastaneden yazıyorum. Yazıyorum dediğime bakmayın yakınlarıma yazdırıyorum Mr_YAMYAM bizi yemeye kalkınca hastanelik olduk :D :D

Bu 1. geleneksel Yamyamlar toplantısının devamını diler nicelerine daha çok üye arkadaşlarımızla hastanelik olmadan görüşmek dileğiyle buluşmak isteriz. Güzel bir buluşma idi. Koyu sohbet ve buram buram bilgi kokan bir buluşma idi. :)

seron

güzel oldu hoş oldu da, beni taaa dağ başından alman ve söylemesi ayıp hesabın tamamını ödemen içime oturdu. neyse bu günün yarını var bunun hesabını sorarım ben adama... ;)

elektrofizikci

Maşallah maşallah... orada olmak vardı :)  benim külbastımda iyi olur yahnimde .. :)   Bol verimli bir toplanmaya benziyor...
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede  [url=http://www.elektrof

serkan_48

Alıntı yapılan: elektrofizikci - 14 Eylül 2014, 19:15:52Maşallah maşallah... orada olmak vardı :)  benim külbastımda iyi olur yahnimde .. :)   Bol verimli bir toplanmaya benziyor...

elektrofizikçi öyle yazıp Mr_YAMYAM abinin azını sulandırma beklentileri yükseltiyorsun :D

seron

verimli ne kelime! yamyam abiyi ne zaman gördüysem bende ciddi ilerleme oldu. full elektronik ve bilgisayarlar konuşuldu. yanında 3-4 tane harddisk getirmiş ;D filimden oyuna format tekniklerinden güncellemelere kadar herbirşeyi konştuk. sen de olmalıydın ama dayak yerdin; dayanamayıp pc sini falan sökerdin falan. pc sine çok önem veriyor... ;D

serkan_48

seron artık eskisi gibi olmayacak. Köklü değişim yaşadı matrixe girdi ve çıktı artık onun adı neo seron

TatlıBelaEzgicik

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAM - 13 Eylül 2014, 18:18:30Geleneksel YAMYAMLAR toplantısının ilk buluşması Antalya'da yapılmıştır.
Baş YAMYAM Onursal, Seron ve Serkan_48'i afiyetle yemiştir.
Bu tür toplantıların devamı dileği ile.

İnşallah Gevv hocamızı da biryerlerde yiyebiliriz.

çok saçma bence :D Mr Yamyam ego peşinde yine

serkan_48

Alıntı yapılan: TatlıBelaEzgicik - 14 Eylül 2014, 22:26:10çok saçma bence :D Mr Yamyam ego peşinde yine

Sanırım birbirinizi tanıyorsunuz bu samimi mesajınızdan bunu anlıyorum. :)

elektrofizikci

Hiç birşey bilmeyen birinin EGO su olur bence, bilen insanın egosu olmaz, bildiğini  en iyi bildiğini anlatır...
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede  [url=http://www.elektrof

TatlıBelaEzgicik

Alıntı yapılan: serkan_48 - 14 Eylül 2014, 23:13:57Sanırım birbirinizi tanıyorsunuz bu samimi mesajınızdan bunu anlıyorum. :)

Öyle tanıyor gibiyim ama sizi tanımıyorum :)

serkan_48

Bizleride burdan tanıyacaksınız. Diğer topiktede arkadaşımızın dediği gibi bizler bir aile gibiyiz şunun şurasında yazı yazan 10 kişi kadarız aşağı yukarı. Herkes bi nebze birbirini tanıyor tanımaya çalışıyor. Bir nevi sohbet ortamı gibi aileye yeni fertlerde katılıyorlar. Sizler gibi..

Aramıza hoşgeldiniz uzun ömürlü bol bilgili güzel paylaşımlı olması dileğimle ,

TatlıBelaEzgicik

Çok iyi teşekkür ederim hoşbulduk :) Çok naziksiniz Serkan Bey

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
IRFP250 Nedir:
kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın